szalejąca elektryka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomekkk90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 17:42

szalejąca elektryka

Post autor: tomekkk90 » czw cze 20, 2013 22:41

Witam.

Panowie, potrzebna pomoc. Dosłownie 30 minut temu mój Gofer oszalał. Może od początku:

Odkręciłem akumulator by puścić masę która biegnie do czujnika klimatyzacji (stary przewód najwidoczniej zakończył żywot). Po włożeniu ponownie akumulatora i przekręceniu kluczyka w stacyjce na desce rozdzielczej zaczęły mrugać lampki kierunkowskazu, długich świateł, abs. Dodatkowo słychać jak obracają się bolce od wycieraczki (wycieraczki są zdemontowane bo puszczałem przewód w podszybiu), wentylator chłodnicy obraca się wykonując gdzieś centymetrowe ruchy zgodnie z kierunkiem wentylatora. Dodam że przy wyciągniętym kluczyku palą się cały czas lewe światła mijania z przodu i z tyłu.

Spotkał się ktoś z takim problemem czy zostaje mi rozpruć całego Gofra i szukać zwarcia ?

pozdrawiam



Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

szalejąca elektryka

Post autor: dr.house » czw cze 20, 2013 22:47

To ze pala sie swiatla z jednej strony to moze byc przyczyna tego ze kierunkowskaz jest wcisniety w ta strone. te golfy tak maja bez zaplonu. Wycieraczki i dlugie sa w manetkach, kierunki tez. Moze zwarcie jest gdzies przy manetkach, albo liczniku


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

tomekkk90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 17:42

szalejąca elektryka

Post autor: tomekkk90 » czw cze 20, 2013 22:49

Przy tym, ze kierunkowskazu nie mam wciśniętego w żadną ze stron.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości