[instalacja] Problem z Głośnikami w MK3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Darkness_ozo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt sie 15, 2006 17:08
Lokalizacja: Ozorków

[instalacja] Problem z Głośnikami w MK3

Post autor: Darkness_ozo » śr sie 23, 2006 10:19

Witam.Mam taki problemik.Założyłem Radyjko do swojego Autka i chciałem założyć głośniki w drzwiach ale nie grają.Patrzyłem w Kostce przy radiu czy są podłączone kable od głośników i są.Jeśli coś wiecie to proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony czw wrz 07, 2006 10:58 przez Darkness_ozo, łącznie zmieniany 1 raz.



fuldi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1313
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 20:46
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: fuldi » śr sie 23, 2006 10:22

Moze gdzies w srodku (pod deska) sa przerwane? u mnie tak bylo



Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Post autor: Bednarus » śr sie 23, 2006 12:01

Jakie głosniki miałes w desce rozdzielczej przed założeniem radia? Jezeli basowe to nie masz jednego przewodu łączącego głośniki z deski rozdzielczej z głośnikami w drzwiach. To połączenie jest w dwuch częściach: 1- od głośników w desce do kostki w słupku i 2- od tej kostki, do głośnika w drzwiach. A Ty prawdopodobnie nie masz przewodu nr 1. Co cikawe jest przewód nr 2 (od kostki w słupku do głośnika w drzwiach), dlatego masz w drzwiach wyjście na głośniki. Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi, ale ja tak w rodziców MK3 miałem. Jakbyś miał fabryczny zestaw głośników: twiter w desce + niskotonowy głośnik w drzwiach to by nie bylo problemu. Jezeli mam racje, to proponuje założyć twiterki w deske i połączyc je równolegle z głośnikami w drzwiach. Zeby połączyć wystarczy znaleść tylko odopwiedni wtyk w tej kostce w słupku i poprowadzic przewód do niego (nie jak to wielu elektryków robi prowadząc nowe przewody az do głośnika w drzwiach :) )



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 39 gości