nie odpala

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

malysz090
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt cze 25, 2010 18:53
Lokalizacja: Konin

nie odpala

Post autor: malysz090 » ndz kwie 28, 2013 22:15

Witam wszystkich chciałem się was poradzić bo mam problem z odpalaniem mojego golfika
samochód to 1.6 AFT 96r. benzyna +gaz sprawa wygląda tak ostatnio jeździłem nim normalnie.
miałem trochę wolnego czasy wiec wyczyściłem sobie klemy od aku kable przy rozruszniki i polutowałem jak bóg nakazał kablem przy cewce bo gazownicy lipnie zrobili kiedy wszytko poskładałem i podłączyłem aku wsiadam do fury włączam zapłon a tu kontrolki przygasły wyświetlacz od zegarka i kilometrów również kiedy chciałem odpalić rozrusznik ledwo kręcił wyglądało jakby aku padło wiec podładowałem. Kiedy włączyłem zapłon kontrolki już świeciły lepiej ale po kręceniu rozrusznikiem szybko wszytko przygasło tak jakby aku padł znowu troche mnie to nie pokoj. moje pytanie czy rozrusznik moze robic jakies zwarcie czy cos innego ?



lwlw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1171
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 13:08
Lokalizacja: ERW/WPI

nie odpala

Post autor: lwlw » ndz kwie 28, 2013 22:59

Skoro dotychczas było dobrze, to szukaj przyczyny tam, gdzie grzebałeś. Wygląda na luźne/brudne klemy albo źle coś podłączyłeś.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości