Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DADAN MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: wt kwie 03, 2012 00:04
Lokalizacja: Krzeszowice, Miekinia

Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Post autor: DADAN MK2 » pn kwie 15, 2013 20:10

Witam :-)
Pisze do was z paroma znając życie dla was prostymi pytaniami gdyż sam nie mogę sobie na nie odpowiedzieć.
Ostatnimi czasy miałem nie miłe spotkanie z bramą i słupkiem ogrodzenia moją Jetta :-( no i teraz jestem zmuszony do nabycia nowym elementów Nadwozia jednym z nich jest belka zderzaka przedniego która strasznie zmieniła swój kształt ale fakt uratowała prawie wszystko moje pierwsze pytanie brzmi tak:

- czy jest różnica miedzy belką wąskiego zderzaka i szerokiego?
-czy macie moze jakieś namiary gdzie mógłbym kupić/zamówić taką belkę i ten plastik który jest w zderzaku ori nachodzący na belkę pod szeroki zderzak ponieważ wszędzie gdzie patrze na aukcje zderzaków to pisze SZEROKI ZDERZAK Z WĄSKA BELKĄ i tu się zastanawiam czy to jest jakiś zamiennik pod starszy model golfa 2/jetty 2 gdzie był wąski zderzak i to jest zestaw wraz z belką umożliwiający montaż szerokiego.

zainteresowany jestem kupnem samej Belki i tego plastiku bez zderzaka gdyż mój przy uderzeniu wygiął się i wrócił do normalnego kształtu ale co tu się dziwić co ori to ori ucierpiała tylko tak jak pisałem "BELKA I PLASTIK KTÓRY ZNAJDOWAŁ się W ZDERZAKU" zderzak w miarę cały no może troszkę porysowany. Zresztą kupowania i szukania części sobie poradziłem.

Więc proszę was o szybką odp i wyrozumiałość jeśli jest coś nie tak w tym co napisałem
Pozdrawiam


Borowik MK4 By DADAN http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=603774" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
JaskoDZA
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pt gru 07, 2012 17:27
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie/Ciepłowody

Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Post autor: JaskoDZA » pn kwie 15, 2013 20:42

co do belki to nie ma różnicy czy wąski czy szeroki zderzak. Możesz ja kupić na pierwszym lepszym szrocie



Awatar użytkownika
DADAN MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: wt kwie 03, 2012 00:04
Lokalizacja: Krzeszowice, Miekinia

Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Post autor: DADAN MK2 » pn kwie 15, 2013 20:58

czyli sa takie same bez różnicy czy szeroki zderzaki ori czy wąski? bo właśnie to mnie zastanawiało gdy czytałem na aukcjach zderzak szeroki +belka wąska


Borowik MK4 By DADAN http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=603774" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Post autor: tom33k » pn kwie 15, 2013 21:24

Belka od wąskiego zderzaka jest inna niż do szerokiego. Te zderzaki "pod wąską belkę" to chińskie zamienniki może być ciężko żeby to dobrze spasować . Najlepiej szukaj Ori Szerokiej belki i zderzaka.



Awatar użytkownika
DADAN MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: wt kwie 03, 2012 00:04
Lokalizacja: Krzeszowice, Miekinia

Przedni zderzak pytania o resztę elementów

Post autor: DADAN MK2 » pn kwie 15, 2013 21:42

tom33k No właśnie mi to za bardzo nie pasowało zeby była taka samo jak w wąskim zderzaku :chytry: no nic chyba nowej nie kupie wiec trzeba bedzie pojeździć po sklepach pod chmurką :jezor:


Borowik MK4 By DADAN http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=603774" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości