Zwiększenie prześwitu.

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Zwiększenie prześwitu.

Post autor: DejaVu » pn kwie 08, 2013 18:03

Witam! i o radę pytam :grin: czy da radę w golfie 4 zwiększyć prześwit? obecnie mam standardowe sprężyny i amortyzatory , tamtej zimy zamarzł mi jeden amor z tyłu , więc wymieniłem tył,a rok wcześniej sprężyny też z tyłu ,gdyż jedną miałem złamaną.Golfikowi troszeczkę podniósł się tył .Lecz po tegorocznej zimie jak nigdy miałem problemy z jazdą do domu , mieszkam na kolonii w lesie kilometr od wioski , nikt mi drogi codziennie nie odśnieża, tej zimy tylko 3 razy , więc parę razy musiałem ''walczyć łopatą'' najgorzej jest teraz bo są roztopy ,golf się wiesza ,ciągle ryję podwoziem - zamieszczam filmik z sytuacji " onclick="window.open(this.href);return false; sorry za jakość , ale nagrywałem komórką :jezor: jadę bez gazu na dwójce ,czasami golf prawie staje , ale jeśli daję chodź trochę gazu to jest gorzej bo mieli i się zakopuje. Rano jak są przymrozki to jest trochę lepiej.W wiosce jest trochę lepiej ,chociaż błoto - do asfaltu mam 4km. Ta zima jest najgorsza , jak jest dużo śniegu i nie jest on mokry , to golf idzie jak czołg " onclick="window.open(this.href);return false; (lepszy telefon to lepsza jakość) Ogólnie rzecz biorąc golf daje sobie radę , więc szkoda mi go sprzedawać , a zastanawiam się nad Suzuki Jimmy , większy mi nie potrzebny , gdyż do pracy jeżdżę sam (20km w jedną stronę) golfik mi mało pali i gdyby dało radę podnieść go z parę centymetrów wyżej , to bym go nie sprzedawał. A więc czy da radę zwiększyć prześwit? jeśli tak to jakie przybliżone koszty , czy to się opłaca? i od czego kupić sprężyny ,amortyzatory i opcjonalnie felgi i opony większe? Teraz mam felgi 14 i opony 14/175/80 . Pozdrawiam.


Seat Mii 1.O CHYA

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Zwiększenie prześwitu.

Post autor: muszkatobiasz » pn kwie 08, 2013 18:57

jeśli w golfie podniesiesz zawieszenie będzie to bardzo śmiesznie wyglądać



DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Zwiększenie prześwitu.

Post autor: DejaVu » pn kwie 08, 2013 19:00

Mi nie jest do śmiechu jak ryję drogę podwoziem :foch: i nie musi się komuś podobać!


Seat Mii 1.O CHYA

H4NNIB4L
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 20:04

Zwiększenie prześwitu.

Post autor: H4NNIB4L » pn kwie 08, 2013 19:03

Ile masz zwojów na sprężynach?



DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Re: Zwiększenie prześwitu.

Post autor: DejaVu » pn kwie 08, 2013 19:10

H4NNIB4L pisze:Ile masz zwojów na sprężynach?
Tego to nie wiem? ale jutro to obadam, dziś mi się już nie chce iść do garażu .


Seat Mii 1.O CHYA

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zwiększenie prześwitu.

Post autor: Shmatan » pn kwie 08, 2013 19:13

2. ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT UŻYJ FUNKCJI >SZUKAJ<. Pisanie poruszanych już tematów będzie karane ostrzeżeniami bez podania powodu nawet. Nagminnie piszący o sprawach, które już były (i są w wyszukiwarce) będą banowani!
jeśli znaleziony za pomocą wyszukiwarki temat jest zablokowany, proszę nie zakładać nowego tematu. ale napisać pw z zamieszczonym linkiem do moderatorów o odblokowanie konkretnego tematu",to samo się tyczy tematów pokrewnych,należy je odświeżyć opisując nurtujący nas problem
viewtopic.php?t=273669" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?t=296150" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?t=264347" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?t=209878" onclick="window.open(this.href);return false;

I dziesiątki innych tematów



Zablokowany

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości