roznice miedzy hatchbackiem a kombi???

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

denis911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 22, 2008 21:29
Lokalizacja: Leszno / Wiedeń

roznice miedzy hatchbackiem a kombi???

Post autor: denis911 » czw kwie 04, 2013 20:23

Witam mam pytanie
Jakie są roznice jesli chodzi o nadwozie miedzy hatchbackiem a kombi??? ( o ile są) pominmy kwestie tylu bo to wiadome.
Mialem lekka stluczke i uszkodzeniu ulegl lewy przedni blotnik, drzwi kierowcy i lusterko kierowcy. Lusterko juz wiem ze jest inne bo rozni sie wygladem. Ale co jesli chodzi o bltonik i drzwi???
Na all... sprzedawcy twierdza ze czesci sa inne do obu modeli ale zaden z nich nie potrafi powiedziec czym sie roznia. Chce kupic czesci pod kolor ale akurat w tym kolorze malo jest czesci do kombi dlatego probuje cos dobrac od hatchbacka.

Czy moze jest tak ze sprzedawcy nie wiedza co sprzedaja... :)

Prosze o pomoc jesli ktos siedzi w temacie.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10566
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

roznice miedzy hatchbackiem a kombi???

Post autor: doggie » czw kwie 04, 2013 21:39

lewy błotnik jest taki sam, ETKA mówi że nawet z Golfa piątki pasuje bo jest identyczny, co do drzwi się nie wypowiem bo rolę gra numer nadwozia <200000 i >200000

denis911, a najprościej będzie jak pójdziesz do ASO, podasz im VIN a oni w ELSIE wszystko ci sprawdzą dokładnie i podadzą numery OEM



denis911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 22, 2008 21:29
Lokalizacja: Leszno / Wiedeń

roznice miedzy hatchbackiem a kombi???

Post autor: denis911 » czw kwie 04, 2013 22:19

wlasnie etka podaje mi inne numery blotnika do kombi i hatchbacka. Z 5 w ogole nie podejdzie bo ma inny ksztalt swiatel. Jesli chodzi o drzwi to rowniez numer sie rozni miedzy hatchbackiem a kombi za to numer jest ten sam zarowno do 5 jak i 6 kombi czyli drzwi bylby identyczne.

Ciekawi mnie gdzie jest roznica bo "organoleptycznie" na zdjeciach wygladaja identycznie. Przynajmniej jesli chodzi o blotnik. Drzwi z tego co sie doszukalem to w hatchbacku sa jednolite a w kombi idzie wymienic same poszycie.

Blotnik do 5 ma numer 1k5821021a a do 6 1k9821021.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości