Odłączenie alarmu, problem z startem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

majster590
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 15, 2010 12:29
Lokalizacja: WLKP

Odłączenie alarmu, problem z startem

Post autor: majster590 » sob mar 30, 2013 13:21

Witam,
mam problem z alarmem. Po wciśnięciu przycisku pilota samochód nie otwiera się ani zamyka. Wymieniałem w pilocie baterie, dioda miga ale bez żadnych zmian. Gdy otwieram samochód kluczykiem włącza się alarm. Nie mogę go deaktywować również nie mogę zapalić samochody(myślę, że alarm odcina pompę paliwa). Próbowałem wyjąć bezpieczniki alarmu, przestały migać kierunkowskazy i wyć ale samochodu nadal nie mogę zapalić. Wiem, że muszę wymienić pilota albo przejechać się do mechanika ale moje pytanie brzmi jak uruchomić samochód, wyłączyć ten alarm żeby nie ingerował w zapalanie, co muszę przełączyć itp? W końcu jakoś muszę dojechać do elektryka.
Golf 4 2004 rok alarm nie jest fabryczny.
Pozdrawiam oraz Wesołych Świąt



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Odłączenie alarmu, problem z startem

Post autor: Qto » sob mar 30, 2013 14:10

Musisz poszukać przecięty obwód i go złączyć... odcięcie jest realizowane przez przekaźnik w centralce alarmu lub dołożony gdzieś dodatkowo. Szczegóły ciężko podać...jeżeli odcięta jest faktycznie pompa paliwa to możesz ją podłączyć na krótko i jechać do elektryka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości