GOLF III 1.8i problem z ukladem jezdnym/mechanika

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

radzziuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 26, 2013 17:23

GOLF III 1.8i problem z ukladem jezdnym/mechanika

Post autor: radzziuu » wt mar 26, 2013 17:47

Witam wszystkich.
Mam pewien problem posiadam golfa jak w tytule, mianowicie co sie stalo, wczoraj wpadlem w poślizg i wjechalem na wysoki krawęznik. Co dalej od razu wjechalem na parking zobaczyc czy cos nie leci nie kapie, nic nie kapalo. Objawy sa takie ze po tym incydencie wspomaganie nie dziala, czasami troche zalapie jak by chcialo a nie moglo. ponadto wracalem wtedy do domu i postanowilem jechac mimo awarii. prowadzi sie dobrze tylko po przejechaniu 40 km w okolicach paska klinowego czy tez na kole zamachowym wydobywa sie potworny halas ktory gdy dodam gazu zaczyna szybciej halasowac. Mam nadzieje ze dobrze sprecyzowalem co sie stalo. Nie mam pojecia brzmi jak lozysko na pompie wspomagania ale co pompa ma do tego malego wypadku?? Prosze pomozcie bo rozkladam rece..



Awatar użytkownika
JaskoDZA
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pt gru 07, 2012 17:27
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie/Ciepłowody

GOLF III 1.8i problem z ukladem jezdnym/mechanika

Post autor: JaskoDZA » wt mar 26, 2013 21:24

Skoro coś Ci tam głośno chodzi i nie działa wspomaganie to musisz przyjrzeć się temu bliżej... Ja bym ściągnął pasek od pompy wspomagania i kręcąc ręką widział czy lekko chodzi czy stawia opór:)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

GOLF III 1.8i problem z ukladem jezdnym/mechanika

Post autor: Paweł Marek » śr mar 27, 2013 00:28

sprawdź czy to co nie kapało nie wychlustało zanim sprawdziłeś, czyli czy jest płyn wspomagania, jeśli nie to masz już pompę wspomagania do wymiany zatarła się.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ALBINERO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 27, 2013 13:29

GOLF III 1.8i problem z ukladem jezdnym/mechanika

Post autor: ALBINERO » śr mar 27, 2013 14:03

Sprawdź naciąg paska na pompie od wspomagania.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości