problem z pilotem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

marogti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 22, 2013 00:54

problem z pilotem

Post autor: marogti » pt mar 22, 2013 01:34

Witam, na początku zaznacze że jestem nowy.
Mianowicie mam problem z pilotem od centralnego, a więc tak kupiłem golfa iv 98' 1.8T, jeden pilot nie działał od początku (orginalne dwa), drugi działał normalnie kupiłem baterie do tego nie działającego, po wsadzeniu nowych nic to nie dało więc dałem baterie do tego działającego abym miał pewność że długo pohasa, nie zdążyłem go sprawdzić jak mi wyleciał z ręki i upadł z wysokości może 1m,i teraz nie działa pytanie jest takie czy jest możliwe aby sie zepsuł po takim upadku, lub czy mógł sie rozkodować po wymianie baterii. jeśli chodzi o zamykanie z kluczyka wszystko ok .



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

problem z pilotem

Post autor: grg474 » pt mar 22, 2013 08:51

masz 2 kluczyki - jeden do stacyjki włącz zapłon, zamknij drzwi, drugim przekręć zamek jakbyś zamykał drzwi i kilkakrotnie naciśnij pilot - zamykanie. Potem wyjmij kluczyk ze stacyjki i sprawdź czy pilot działa


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości