Mocowanie zderzaka przedniego i listwy bocznej

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

airslask
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 24, 2012 16:10

Mocowanie zderzaka przedniego i listwy bocznej

Post autor: airslask » ndz lut 24, 2013 15:08

Witam,
Wiem, że moje problemy były już omawiane tutaj na forum, ale mam problem z odnalezieniem tych tematów. Rozchodzi mi się o dwie rzeczy:

1) Mam problem z przednim zderzakiem. Posiadam tuningowy zderzak szeroki (tak, wiem, dla niektórych wiocha). Trzeci raz rozwaliły mi się ślizgi, na których jest on przymocowany. Powoli tracę cierpliwość do tego zderzaka, a obecnie mam go zamocowanego na opaskach plastikowych i jest to taka wersja robocza - mówiąc krótko wygląda okropnie (zderzak lekko obwisa i odstaje od karoserii), ale nie mam innego pomysłu. Widziałem kiedyś, że ktoś miał podobny problem i jakoś się z nim uporał. Poradzicie coś?

2) Z drzwi od strony kierowcy odpadła mi listwa plastikowa (Golf - wersja z 5 drzwiami), a od strony pasażera już lekko obwisa. Wziąłem tą listwę do kilku motoryzacyjnych sklepów z mojej okolicy, ale nikt nie posiada takich kołków, na których jest przymocowana ta listwa. Wiecie, gdzie dostane takie kołki?



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Mocowanie zderzaka przedniego i listwy bocznej

Post autor: marcinek84 » ndz lut 24, 2013 19:24

Tu masz linka do tych klipsów do listwy drzwiowej http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... =701853585 numer oryginału 701853585 możesz zapytać w motoryzacyjnym po numerze mają katalogi.
Co do ślizgów to ja raz nawet nowy oryginalny rozwaliłem, te ślizgi łamią Ci się czy odpadają? W ostateczności kawałek blachy/płaskownika i to przykręcić do błotnika. Chyba że ten zderzak jest źle zrobiony i lepiej zamienić na normalny.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości