Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Nypel
VaG Podhale
VaG Podhale
Posty: 384
Rejestracja: sob cze 19, 2010 18:11
Lokalizacja: Tylmanowa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: Nypel » czw lut 21, 2013 23:39

Witam :grin:
Aktualnie przymierzam się do zakupu golfa mk3 cabrio. O zwykłym mk3 wiem prawie wszystko, o cabrio niestety sporo mniej z racji tego iż nigdy nie miałem takiego auta. Proszę o rady czy można kupić zdrowe auto( którym będe poruszał się na co dzień) w cenie do 5 tyś zł :-)
Taki na przykład wpadł mi w oko, proszę żeby ktoś się wypowiedział na jego temat:
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-8-b ... 37143.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzięki i pozdrawiam :pub:


VW Golf mk3 "EuroAmerykaniec" by Nypel
viewtopic.php?f=88&t=539586

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: ForeCast » pt lut 22, 2013 00:21

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 9&start=28" onclick="window.open(this.href);return false;
Post WichuTM, on oglądał to auto i myślę, że dokładnie opisał co i jak :bigok:
Nypel pisze:Proszę o rady czy można kupić zdrowe auto( którym będe poruszał się na co dzień) w cenie do 5 tyś zł :-)
Jeśli chodzi o benzynę i nie oczekujesz nienagannego stanu, to coś tam mozna znaleźć, ale żeby mieć jako taki wybór trzeb mieć te 7 tysi, wtedy można znaleźć naprawdę coś godnego uwagi. Pozdro!


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
Nypel
VaG Podhale
VaG Podhale
Posty: 384
Rejestracja: sob cze 19, 2010 18:11
Lokalizacja: Tylmanowa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: Nypel » pt lut 22, 2013 00:41

Dzięki :D W grę wchodzi tylko benzyna :grin:


VW Golf mk3 "EuroAmerykaniec" by Nypel
viewtopic.php?f=88&t=539586

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: ForeCast » pt lut 22, 2013 00:56

Ja za swojego rok temu dałem 6, tyle ze mój jest już z gazem, więc coś tam można znaleźć. Naprawdę fajnych egzemplarzy jest niewiele. Oczywiście wszystko zależy też od twoich wymagań i tego czy jesteś gotowy zaakceptować wady tych samochodów, bo za 5 tysi będzie ich pewnie całkiem sporo. Na pewno polecam szukania auta z el. szybami, dach niekoniecznie, bo w aucie w takim budżecie jest wysoce prawdopodobne, że będzie coś z nim nie tak. Np.: http://moto.allegro.pl/vw-golf-iii-cabr ... 84913.html" onclick="window.open(this.href);return false; auto wycenione na 4 kafle, gdzie masz do wymiany dach, fotele ze zwykłego golfa, wywaloną poduchę/poduchy, silnik do doszczelnienia i szybę do wymiany


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
Nypel
VaG Podhale
VaG Podhale
Posty: 384
Rejestracja: sob cze 19, 2010 18:11
Lokalizacja: Tylmanowa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: Nypel » pt lut 22, 2013 01:03

Ten co pokazałeś jest już dość nad gryzony zębem czasu i troszkę zaniedbany. Szukam dalej może się coś trafi ciekawego. Licze się z tym że coś do wymiany i poprawy będzie na pewno, zresztą nie będzie to moje pierwsze auto i w sumie nie boje się poprawek itd. Jednak ten jak na mój gust jest mocno zniszczony i kilka tyś zł na dzień dobry pasowało by w niego wpakować żeby bez wstydnie się nim poruszać. Ale i tak dzięki za pomoc i nakierowanie :pub:


VW Golf mk3 "EuroAmerykaniec" by Nypel
viewtopic.php?f=88&t=539586

ForeCast
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: pt sie 21, 2009 22:18
Lokalizacja: Mrągowo/Warszawa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: ForeCast » pt lut 22, 2013 01:39

Nypel pisze:Jednak ten jak na mój gust jest mocno zniszczony i kilka tyś zł na dzień dobry pasowało by w niego wpakować żeby bez wstydnie się nim poruszać
O to mi własnie chodzi, niby wystawione za 4 koła, a z 3 trzeba jeszcze włożyć w niego. Musisz się spieszyć, bo jeszcze z miesiąc czasu i ceny zaczną rosnąć, jak to na wiosnę :bigok:


Mój Golf:viewtopic.php?f=88&t=485892
Kupię zderzak przedni do Golfa mk3 w kolorze LP3G

Awatar użytkownika
Michalcabrio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn sty 07, 2013 16:16
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: Michalcabrio » pt lut 22, 2013 17:29

Ze swojej strony dodam iż cabrio jest cięższy od zwykłego golfa, o czym nie wszyscy wiedzą. Dlatego polecam silnik 2.0 z tego właśnie powodu. Oczywiście muszą być elektryczne szyby bo nie wyobrażam sobie wajchowania wszystkich czterech szyb do otwarcia dachu lub złożenia, dla mnie niezbędny jest wiatrołap jadąc w dłuższa trasę. Za 5 tyś bez problemu powinieneś kupić teraz cabrio, zwróć uwagę na najważniejsze czyli dach czy nie jest poklejony, popękany, czy przy tylnych szybach w rogu nie jest porwany. Zwróć uwagę na drzwi czy po otwarciu się nie opuszczają na uszczelki czy nie są sparciałe , porwane lub pozaginane bo będzie się lała woda do środka.
Pozytywne strony cabrio wszyscy znają rozkładasz dach i jeździsz jest przyjemnie wiatr we włosach, a teraz negatywne strony według mnie są dwie pierwszą jest brak rynienek ze względu iż jest to cabrio po otworzeniu szyby woda leje się do środka, drugi minus nie wszędzie zaparkujesz w obawie przed uszkodzeniem dachu, ale to są takie moje przemyślenia.


"Żyj szybko, kochaj mocno, umieraj młodo."

Awatar użytkownika
Nypel
VaG Podhale
VaG Podhale
Posty: 384
Rejestracja: sob cze 19, 2010 18:11
Lokalizacja: Tylmanowa

Mk3 cabrio z Allegro/ co sądzicie?

Post autor: Nypel » pt lut 22, 2013 18:47

Dziękuje panowie :pub:


VW Golf mk3 "EuroAmerykaniec" by Nypel
viewtopic.php?f=88&t=539586

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości