Montaż wspomagania- inny krzyżak

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wiesiu3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:38
Lokalizacja: łódź

Montaż wspomagania- inny krzyżak

Post autor: wiesiu3 » pt lut 22, 2013 00:20

Panowie zakładając wspomaganie natknąłem się na problem- krzyżak jest inny co pewnie każdy ten co ma wiedzieć wie.
Problem tkwi w tym, że w obecnej chwili nigdzie nie mogę dostać używanego ani nowego.
Wpadłem na pomysł żeby przerobić stary element skracając go nieco, a tą część z frezem która wchodzi na wałek maglownicy założyć z jakiegoś innego auta.
Tylko teraz z czego by tu podpasowało? sppotkał się ktoś z podobnym problemem?



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Montaż wspomagania- inny krzyżak

Post autor: Michał_1977 » pt lut 22, 2013 07:56

Zapewne masz wspomę z mk2 lub mk3 i występowały 2 a w zasadzie 3 rodzaje krzyżaków-z wąskim wieloklinem i z szerokim oraz rozsuwane na długość (mk3).
wiesiu3 pisze:Tylko teraz z czego by tu podpasowało?
Nic chłopie nie kombinuj.To jest układ kierowniczy i tak samo jak hamulcowy ma być sprawny na 100%,a nie jakieś hybrydy chcesz tam pakować :grin:
Szukaj ori z mk2 lub mk3 :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

wiesiu3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:38
Lokalizacja: łódź

Montaż wspomagania- inny krzyżak

Post autor: wiesiu3 » sob lut 23, 2013 00:06

mam wspomaganie z golfa I cabrio. Przekładnia XTR. Na forum wyczytałem że trzeba założyc taki krzyżak który jest z wersji ze wspomaganiem, a aktualnie na allegro i w innych mediach nie znalazłem osoby która by mi taki krzyżak sprzedała. Wkońcu się niby znalazł, ale zobaczymy. Ewentualnie pytam od czego by pasował.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości