[BORA] Przerywa

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LopezoS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 11:12

[BORA] Przerywa

Post autor: LopezoS » wt lut 12, 2013 21:17

Witam:) Otóż dziś udaje się po waszą poradę, ponieważ od weekendu Bora ma jakiś dziwny odpał. A mianowicie zaczeła przerywać.. Na początku problem występował jedynie na 2, ale zauważyłem dziś, że na 1 i 3 też sie to dzieje tylko, że jest to dużo mniej wyczuwalne niż na 2 gdzie przerywanie jest ostre,, ;/ Aa dzieje się to podczas przyspieszania miedzy 1.700obr-2300obr. Lecz gdy wcisne od razu pedał gazu mocniej przerywanie jest równie niewyczuwalne.. nie mam pojecia co jej jest i dzieje sie tak od weekendu.
Ponadto dzis tak jak by przy przednim lewym kole coś mi hm.. "brzeczy".. tzn jest to takie rytmiczne bzzz i wrazz przyspieszaniem coraz częściej słychać o bzz, na wysokich obr jak puszcze gaz to go nie slychac na niskich cały czas słychać i z każdym wcisnieciem sprzęgła też słychac..
Nie mam pojecia co jej jest, więc proszę o pomoc was :) Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością :)


".. Powoly bo sie rozpierdolyy..''

Vw Bora Us Stance Project 2k14
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[BORA] Przerywa

Post autor: marcin7x5 » śr lut 13, 2013 14:39

Lepiej szybko sprawdź skrzynię a dokladnie nity na mechanizmie róznicowym. Często własnie szarpanie w tym przedziale obrotów jest oznaką ścinąjących się nitów.



Awatar użytkownika
LopezoS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: ndz wrz 16, 2012 11:12

Re: [BORA] Przerywa

Post autor: LopezoS » śr lut 13, 2013 17:10

A jakim sposobem mogę to sprawdzić ?

I co mi grozi gdy będę dalej jeździł z tym problemem ?


".. Powoly bo sie rozpierdolyy..''

Vw Bora Us Stance Project 2k14
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8869
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[BORA] Przerywa

Post autor: marcin7x5 » pt lut 15, 2013 12:28

Jeżeli ścinają ci sie juz nity to najszybszym sposobem sprawdzisz to spuszczając olej ze skrzyni. Jeżeli nie będzie w nim żadnych opiłków lub nawet kawałków metalowych to jest jeszcze szansa, że skrzynia jest ok. Co się stanie jak puszczą nity - dziura w obudowie i olej na ulicy. Poczytaj na forum o tych nieszczęsnych nitach oraz o objawach jakie są własnie przy tych felernych skrzyniach.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości