Końcówka wtryskiwacza została w głowicy

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

infinity051
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 10, 2012 10:23

Końcówka wtryskiwacza została w głowicy

Post autor: infinity051 » czw sty 31, 2013 00:14

Mam nietypowy problem i proszę o pomoc , kolega wyciągał mi wtryski (mechanik) i przy wtrysku sterującym , końcówka została w głowicy , czy jest jakiś patent żeby to wyciągnąć ? (bez rozbierania głowicy)



MK3speed
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: wt sty 01, 2013 18:20

Końcówka wtryskiwacza została w głowicy

Post autor: MK3speed » czw sty 31, 2013 20:40

tak można to zrobić :) potrzebny do tego jest młotek bezwładnosciowy który zakręcasz zamiast przewodu na wtrysku i podbijasz go do góry :) jedyne wyjście to wyjąć co zostało w wtryskiwaczu wkręcić tam gdzie była gilza wtryskiwacza i załozyć młotek i ogień :) wtrysk do wyrzucenia. kiedyś miałem taki przypadek w passacie że wtrysk tak siedział że młotek bezwłasnościowy był upętany za wciąg do silników aż koło było w górze i nie chciało się nawet deko ruszyć w efekcie grzałem wtryskiwacz palnikiem na propan butan :) po takim zabiegu musiałem ściągać głowice i remont góry wtryski były i tak do wyrzucenia trzymały po 140bar ;/ ale myślę że u ciebie pójdzie młotkiem bezwładnościowym :)



infinity051
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 10, 2012 10:23

Końcówka wtryskiwacza została w głowicy

Post autor: infinity051 » czw sty 31, 2013 23:22

Póki co dałem do warsztatu który wyciąga wtryski oni chyba powinni tam mieć taki sprzęt? a przynajmniej jakieś ściągacze , mam nadzieję że dadzą radę , dzięki wielkie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości