strzelający zawias drzwi kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mafju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 22:29
Lokalizacja: okolice Dębicy

strzelający zawias drzwi kierowcy

Post autor: mafju » czw sty 31, 2013 12:58

Witam
Mam problem mianowicie strasznie strzela mi zawias dolny drzwi kierowcy a konkretnie ta cześć która blokuje drzwi przed samym zamykaniem sie drzwi. Winą tego jest to że ta dolna część zawiasu wkrecana do drzwi nie jest przykrecona obrobił sie gwint w środku w drzwiach i nie da rasy dokrecic tej sruby (gwiazdka). I teraz nie wiemjuz sam co robić rozbierać calutkie drzwi i dostac sie tam do środka do tego gwintu o ile da rady się tam dostać. Kolega doradził mi żebym sie nie bawil w rozbieranie drzwi bo moze sie jeszcze okazac ze nie dojde tam nawet od srodka drzwi tylko wziąć i zespawać te dwie części tego zawiasu dolnego mocowanego do drzwi bo jest dzielony na dwie części a ta część górna dobrze sie trzyma i powinna utrzymać ten zawias bez problemu. I teraz nie wiem już sam co robić mial może ktoś podobny problem. Podejmował się ktoś takiego zadania.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

strzelający zawias drzwi kierowcy

Post autor: grg474 » sob lut 02, 2013 16:40

można by rozebrać drzwi dać dłuższą śrubę żeby wyszła na wylot i dociągnać nakrętką. Inny pomysł to wymienić drzwi - ostatnio w moim lakierze LA7W super stan za gołe dałem 80zł


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
mafju
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 22:29
Lokalizacja: okolice Dębicy

strzelający zawias drzwi kierowcy

Post autor: mafju » sob lut 02, 2013 17:07

juz wiem co zrobie przewierce te dwie cześci tego zawiasu i je polacze razem zeby nie spawac



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości