Problem ze sprzęgłem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » pt sie 11, 2006 23:12

froncek pisze:Przez noc nie odczułem żadnej zmiany. Dalej bierze od połowy. Czemu twierdzisz że od połowy to kiszka? To od jakiego momentu powinno brać prawidłowo?
tak jak naciskasz pedał to mniej wiecej juz od góry 1/4 drogi pedału
a od dołu tez tak od 1/4 a nawet 1/5 całej drogi pedału
bo zobacz masz wcisniete pedał sprzegła i puszczasz i puszczasz a tu dopiero od poly bierze czy to dobrze ... ? mi się wydaje że nie i żadko kiedy się spotyka w samochodach, no chyba ze mają coś zje.....e
a u mnie po wymianie uszczeleczek w pompce i silowniku teraz jest b.dobrze :-)
mam podejrzenia czemu się tak stało, po wymianie płynu hamulcowego na nowy, przeżarło uszczelki a wygladają po wyjęciu jakby były dobre ... :crazy:

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 23:16 ]
PS
spons pisze:Jak tak troche OT bo chodzi o aparat RobertaP :wink: Najprawdopodobniej zawiesiala Ci sie przeslona, ja tak mialem u siebie tyle ze w olympusie, wszystko dzialalo tylko zdjecia czarne. U mnie za 1 razem pomoglo walniecie aparatem o stol, za 2 musialem rozebrac bo trzaskanie nie pomagalo :grin:
już go też raz robierałem pokazywał mi errory :) wyczytałem co to mogło być i zrobiłem co trzeba i działał, a teraz kicha ... :-(
dokładnie tak jak u ciebie mi tez tak wychodzi uszkodzenie aparatu,
no to ide naładuje aku i mu jutro z rańca z zaskoczenia zrobie operacje :-)
jak nie to chyba wy...e do kosza nie polecam HP :axe:



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » sob sie 12, 2006 00:16

Panowie to możę i mi cos poradzicie w sprawie sprzęgła. Otóż u mnie zostało wymienione (tarcza,docisk , a nawet linka sprzęgła). I problem jest taki: pedał sprzęgła zaczął strasznie lekko chodzić, aż za bardzo(o ile można tak powiedzieć) i czasami zacina się w połowie drogi. Ogólnie do wysprzęglania nie mam zastrzeżeń(wysprzęgla teraz na samym dole). Myślałem, że może to linka musi sie ułożyć, ale nie nadal tak jest mimo, żę przejechałem już z 2000km. Co na to poradzić? Jechać do mechanika i reklamować?



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » sob sie 12, 2006 00:19

Michnik pisze:I problem jest taki: pedał sprzęgła zaczął strasznie lekko chodzić, aż za bardzo(o ile można tak powiedzieć) i czasami zacina się w połowie drogi.
to może masz problem z samym pedałem tam jesttaka spręzynka która pomaga pedąłowi wrócić na swoje miejsce czyli do góry, albo się wyciągneła, ale gdzies się klinuje zerknij tam przeczyśc szmatką i wdmuchnij jakieś oliwy w sprayu

[ Dodano: Sro Sie 23, 2006 09:09 ]
spons pisze:U mnie za 1 razem pomoglo walniecie aparatem o stol, za 2 musialem rozebrac bo trzaskanie nie pomagalo :grin:
DZIĘKI WIELKIE ! :pub:
Pomogło ! :-) na razie działa ! :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości