Płyn chłodniczy w oleju

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Oszukista
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 10:20
Lokalizacja: Oświęcim

Płyn chłodniczy w oleju

Post autor: Oszukista » wt sty 01, 2013 23:08

Witam, kilka dni temu mierząc poziom oleju zauważyłem pęcherzyki wody razem z olejem. Od kilku dni mi dosłownie pije płyn chłodniczy. Zdarza się czasem biały dym w miejscu które zaznaczyłem (zapewne jest to para).
Obrazek

Domyślam się, że jest to uszczelka pod głowicą ale specjalistą nie jestem. Wycieku widocznego nigdzie nie ma.
Jeżeli ktoś miał podobny problem, lub wie co to jest to proszę o porady. Koszt naprawy też mile widziany.
Proszę o pomoc VW maniacy!


Mój zgredek :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=481762" onclick="window.open(this.href);return false;

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Płyn chłodniczy w oleju

Post autor: muszkatobiasz » wt sty 01, 2013 23:27

Tak to uszczelka pod głowicą skoro wycieku niema sprawdz dokładnie miejsce gdzie ten bialy dym. czy poci sie z pod głowicy do pewności. koszta uszczelka ok 80 planowanie głowicy 50-100 uszczelki kolektorów ok 60 +pokrywy 30 i robocizna sam 0 a majster od 200 -400



Awatar użytkownika
Oszukista
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 10:20
Lokalizacja: Oświęcim

Płyn chłodniczy w oleju

Post autor: Oszukista » wt sty 01, 2013 23:33

muszkatobiasz dzięki za szybką odpowiedź, myślę, że koszty zamkną się w tych ~270zł. Brat mechanikiem jest i wiecznie nie ma czasu żeby sprawdzić. Teraz będzie musiał.
Dzięki za poradę!


Mój zgredek :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=481762" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości