[B3]nie wskazuje temperatury cieczy chłodzącej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
radek_GL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sty 27, 2006 23:09
Lokalizacja: Czarne
Kontakt:

[B3]nie wskazuje temperatury cieczy chłodzącej

Post autor: radek_GL » czw sie 10, 2006 18:41

witam jak kiedyś pisałem nie pokazywało mi w passacie temperatury cieczy chłodzącej
czujniki są ok. wiozłem się za licznik rozkręciłem go ale że na elektronice się nie znam wziąłem na maxa do góry dwa razy przesunąłem wskazówkę temperatury złożyłem go podłączyłem i jakie było moje zdziwienie że działa.

Mam jeszcze pytanie do osób u których działa czujnik mi w trakcie jazdy pokazuje max 70* przy tych temperaturach które teraz są jak stanąłem i zostawiłem silnik włączony to temperatura doszła do 90* i włączył się wentylator czy takie wskazania są prawidłowe czy wskaźnik działa bo działa i źle pokazuje ????


VW Passat B3 1,8 AAM 1990r. 75 PS [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50898&postdays=0&postorder=asc&start=0][b]mój VWej[/b][/url] + Blitz BRC

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw sie 10, 2006 18:46

standardowe pytanie - czy sprawdzałes kiedy otwiera się termostat? dolny wąz kiedy robi sie ciepły wg wskazań wskażnika tu może być problem termostatu zwróć uwagę na to



Awatar użytkownika
radek_GL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sty 27, 2006 23:09
Lokalizacja: Czarne
Kontakt:

Post autor: radek_GL » czw sie 10, 2006 18:51

dziejo pisze:standardowe pytanie - czy sprawdzałes kiedy otwiera się termostat? dolny wąz kiedy robi sie ciepły wg wskazań wskażnika tu może być problem termostatu zwróć uwagę na to
otwiera się jak wąż dolny nagrzeje się do 90* i załancza pierwszy bieg

mi nie pokazywało temperatury do dziś jak zacząłem grzebać przy liczniku ale zdziwiło mnie że podczas jazdy tak mało pokazuje tak ma być ???

dodam że na postoju moment się nagrzewa do 90*


VW Passat B3 1,8 AAM 1990r. 75 PS [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50898&postdays=0&postorder=asc&start=0][b]mój VWej[/b][/url] + Blitz BRC

marekx2710
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: czw sie 03, 2006 20:41
Lokalizacja: roztocze
Kontakt:

Post autor: marekx2710 » czw sie 10, 2006 21:18

na postoju czy wczasie jazdy temperatura powinna oscyloweć w okolicach 90*C



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 500 gości