Chwilowe spalanie w MFA

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jacekratownik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 17, 2010 20:28
Lokalizacja: Kalisz

Chwilowe spalanie w MFA

Post autor: jacekratownik » wt sty 01, 2013 20:23

Witam, znalazłem coś takiego:
http://www.corrado.com.pl/tips_trick/tips_trick.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest w tym menu chwilowe spoalanie(ekonomizer) i moje pytanie jest takie czy dało by się zaprogramować ta funkcje w miejsce np temp otoczenia bo mam klimatronik i ta funkcja jest mi akurat zbedna?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Chwilowe spalanie w MFA

Post autor: Haki » wt sty 01, 2013 23:24

http://www.climatronic.pl/vw-passat-b5- ... serwisowe/" onclick="window.open(this.href);return false; tu masz ale nie wiem czy w MK III będzie to działało

Sprawdzone na MK IV - BORA - i Pasztet B5


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
jacekratownik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 17, 2010 20:28
Lokalizacja: Kalisz

Chwilowe spalanie w MFA

Post autor: jacekratownik » śr sty 02, 2013 14:37

Kolego Haki też fajny temacik. Musze udać się do mojego golfiarza i obczaic spprawę. Ale mi chodzi o coś innego, a mianowicie na komputerze pokładowym wyświetlana jest min temp otoczenia. Ta opcja mi nie działa bo nie podłanczałem zadnego czujnika bo temp zew mam na klimatroniku. I pytanie brzmi czy można jakoś zaprogramowac komputer zeby przenieść opcje chwilowego spalania z ukrytego menu w miejsce zwykłego menu tam gdzie jest temp zewnetrzna. Nie musiał bym wtedy uruchamiać menu ukrytego tylko by ta opcja sobie była i wystarczyło by przełączyć przyciskiem i juz by było :)



Awatar użytkownika
macbu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: pt lis 03, 2006 22:43
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław
Kontakt:

Chwilowe spalanie w MFA

Post autor: macbu » wt sty 08, 2013 08:25

nie ma takiej mozliwosci... do tego jezeli masz klimatronic to temp. zew na wyswielaczu licznika nei zobaczysz... chocbys podłączył czujnik... _tak to juz zrobione...


Macbu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości