Obijanie wycieraczki i ramie/Video

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 17:11
Lokalizacja: Gliwice
Auto: Audi A4
Silnik: AVF

Obijanie wycieraczki i ramie/Video

Post autor: Jing » czw gru 27, 2012 23:42

Witam

Panowie mam problem szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Zabrudzony miałem mechanizm wycieraczki ale został on wyczyszczony i ponownie skręcony ale po ponownym zamontowaniu wycieraczka uderza o ramie drzwi, próbowałem to regulować na ząbkach ramienia ale nie potrafię, natomiast odnalazłem takie tego typu luzy: http://w561.wrzuta.pl/film/0XZmwUL0G66/ ... ycieraczki" onclick="window.open(this.href);return false; co sądzicie o takich luzach, moim zdaniem one są gdzieś na tym posmarowanym elemęcie ? Przypominam że wszystko złożyłem tak jak powinno być.


Quattro - AVF

Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Obijanie wycieraczki i ramie/Video

Post autor: dr.house » pt gru 28, 2012 01:09

takie luzy to norma, u mnie tez sa, a jesli chcesz dobrze wyregulowac to na zabkach to trzeba odkrecic sruby trzymajace te wycieraczki, zdjac je (moga ciezko schodzic) i nastepnie zalozyc ale blizej dolu szyby, a potem ponownie skrecic. A jesli to nie pomoze to albo sa juz przetarte zabki w mechanizmie albo wyrobione wycieraczki i sie slizgaja


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości