skrzynia biegow [mk2]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vszywiec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob sty 29, 2005 01:05
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

skrzynia biegow [mk2]

Post autor: vszywiec » śr sie 09, 2006 23:26

witam
mam problem otoz wpadla mi do skrzyni biegow ( golf td skrzynia 5 )zebatka z linki predkosciamierza wszystko bylo by oki bo przeciez to plastik i by ja zmielilo ale mi wpadal tak ze zablokowalo na wstecznym i teraz nei moge wyrzucic na luz ani zapiac innego biegu
i stad moje pytanie czy trzeba sciagac cala szkrzynie biegow czy moze ten taki jakby dekielek skrzyni z prawj strony.
jesli trzeb sciagnoc skrzynei to jest lipa bo samochod prkatyczni stoi na ulicy i nie sposob go stamtad ruszyc chyba jedynie laweta.
50 m jest mechanik ale on raczej robi samochody nowszych generacji a pozatym jest drogi

panowie i panei prosze o szybkie i konkretne odp
jak to wyjac i jak sciagnac szkrzynei na ulicy


i takei pytanie juz poza konkurencja jak sie montuje ta zebatke an lince predkoscimierza


sprzedam mk2 1,6 td ---------> 696-494-279
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=56922

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr sie 09, 2006 23:48

skrzynie na ulicy tylko maly sprawny mechanik moze to zrobic ale watpie ze znajdziesz chetnego na takie cos.niema szans raczej sam 3 razy wyciagalem skrzynie i bez kanalu canada.a zebatke kup nowa i bedziesz widzial jak zalozyc kilka zloty kosztuje,aha trzeba cala wyciagac z boku nie podejdziesz.lepiej wcisnij sprzeglo i scholuj auto



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości