Problem z centralnym po czyszczeniu zamka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

macpac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 25, 2011 17:18

Problem z centralnym po czyszczeniu zamka

Post autor: macpac » wt gru 18, 2012 21:20

Witam, posiadam golfa 3 92r z centralnym zamkiem na pilota. Kilka dni temu jak temperatura była na minusie zamarzł mi po raz kolejny ten bolec w zamku co zatrzaskuje drzwi, więc rozebrałem zamek przeczyściłem wszystko i teraz ładnie odbija i chodzi jak należy, ale przestał działać w tych drzwiach centralny(chodzi o drzwi kierowcy) przed czyszczeniem wszystko dobrze działało. Sprawa wygląda tak z pilota otworzy wszystkie drzwi razem z tymi kierowcy, ale już nie potrafi ich zamknąć słychać, że przy zamku buczy, reszta się zamknie, a po włożeniu kluczyka zamyka i otwiera ale tylko drzwi kierowcy reszta drzwi nie reaguje. jak za pierwszym razem złożyłem zamek to nawet z pilota nie otwierał wtedy przestawiłem ten plastikowy wkład gdzie wchodzi wiosełko od klamki zamieszczam fotkę poniżej i teraz chociaż otwiera,poza tym wszystkie kable są dobre . Wiecie Panowie jak to naprawić?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7f ... dec7a.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony śr gru 19, 2012 01:28 przez macpac, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z centralnym po czyszczeniu zamka

Post autor: Paweł Marek » śr gru 19, 2012 00:49

popraw link (opcja kopiuj link a nie samo kopiuj)
Dopisz czy zamek jest fabryczny pneumatyczny czy dokładany z siłownikami elektrycznymi.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

macpac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 25, 2011 17:18

Problem z centralnym po czyszczeniu zamka

Post autor: macpac » śr gru 19, 2012 01:30

Już poprawione. Zamek jest fabryczny pneumatyczny wydaje mi się, że musiałem coś źle poskładać tylko co?

Witam problem rozwiązany, po prostu ten element od zamka nie był zahaczony o bolec od pompki dlatego tylko otwierała, ale już wszystko jest ok więc dla potomnych uważnie wszystko rozbierać i składać. Temat do zamknięcia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości