[mk 2] Implementacja cześci

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Morth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 29, 2012 18:18

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: Morth » sob gru 15, 2012 22:59

Witam.

Jestem nowy i nie bardzo wiem gdzie udać się z moim zapytaniem wiec spróbuje tutaj otóż:
Czy do mojego golfika z 91 da rade zamontować takie dodatki jak Wspomaganie, Podgrzewane fotele, centralny zamek, elektryczne szyby etc. gdyż widziałem że inne golfy z tego rocznika posiadają takie bajery. A niestety mój jakoś ich niema :/



Awatar użytkownika
DADAN MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: wt kwie 03, 2012 00:04
Lokalizacja: Krzeszowice, Miekinia

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: DADAN MK2 » sob gru 15, 2012 23:14

Wszystko sie da troche zmian i przerobek ale nie wiem jak ze wspomaganiem bo z tego co mi sie wydaje wszystko zalezy od tego jaki masz silnik :-)


Borowik MK4 By DADAN http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=603774" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
inż. Mk2_marcin
Golfista
Golfista
Posty: 2034
Rejestracja: sob lis 07, 2009 18:05
Lokalizacja: Kraków

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: inż. Mk2_marcin » ndz gru 16, 2012 15:11

wyczytaj sobie z naklejki (z tyłu bagażnika) z kodami wyposażenia. Może jakieś miało auto wcześniej wyposażenie i w chwili obecnej nie ma go, wystarczy tylko dokupić pare fantów i nie robić przeróbek.
link do http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/kody-wyposazenia/ wpisujesz i juz wiesz co masz czego nie masz co ci brakuje.

Pozdro


Obrazek
Obrazek

Morth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn paź 29, 2012 18:18

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: Morth » ndz gru 16, 2012 19:36

Wielkie dzięki :D



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: Paweł Marek » wt gru 18, 2012 21:31

ze wspomaganiem może być problem tylko do 1.3, do większych brak problemu. Co do reszty elementów o które pytasz - propozycja szukania czy się je ma czy nie na odstawie kodów wyposażenia jest chyba bez sensu bo przecież wiesz co masz a czego nie. Wszystko możesz założyć i są dwie opcje - używane oryginały znacznie lepsze ale trudne już do zdobycia do mk2, lub uniwersalne zamienniki. I w tej kwestii jeśli chodzi o zamek centralny - możesz z zamienników korzystać bez problemu jakość jest wystarczająca, jeśli chodzi o szyby jest trochę gorzej - zamienniki sa dość kiepskie, znajdziesz na forum opisy jak od seicento czy cinquecento dopasować


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
inż. Mk2_marcin
Golfista
Golfista
Posty: 2034
Rejestracja: sob lis 07, 2009 18:05
Lokalizacja: Kraków

Re: [mk 2] Implementacja cześci

Post autor: inż. Mk2_marcin » śr gru 19, 2012 01:03

Paweł Marek pisze:propozycja szukania czy się je ma czy nie na odstawie kodów wyposażenia jest chyba bez sensu bo przecież wiesz co masz a czego nie
mam inne zdanie, nawet w moim przypadku nie wiedziałem że miałem elektryczne szyby, jedynie to pozostały mi kable które są niekompletne i mam wsadzoną inną konsolę.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek860
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: sob wrz 09, 2006 13:10
Lokalizacja: Warszawa

[mk 2] Implementacja cześci

Post autor: tomek860 » wt sty 01, 2013 23:42

Centralny zamek polecam uniwersalny z allegro. Za 150 zł będziesz miał centralny na pilota i jak masz trochę zdolności manualnych - bagażnik otwierany z pilota :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości