Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sektor_bdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 02, 2012 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Post autor: sektor_bdg » pn gru 10, 2012 22:03

Ok, jutro sprawdzę jeszcze całą skrzynkę bezpieczników oraz złącza na ściemniaczach świateł i podświetlenia liczników...może styki zaśniedziały albo potencjometry poprostu wariują, psiknę zapobiegawczo kontakt-spray, licznika trochę się boję ruszać ;/



Awatar użytkownika
artur_n
VAG Biłgoraj
VAG Biłgoraj
Posty: 343
Rejestracja: pt wrz 14, 2012 11:57
Lokalizacja: LBL
Kontakt:

Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Post autor: artur_n » pn gru 10, 2012 22:04

sektor_bdg pisze: licznika trochę się boję ruszać ;/
Nic skomplikowanego masz na forum informację jak się do niego dostać.


Bez dymu nie ma ognia... TDI

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8873
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Post autor: marcin7x5 » wt gru 11, 2012 11:05

sektor_bdg pisze:Z wzbudzaniem sobie nie poradził, wciąż muszę lekko przygazować po odpalaniu by kontrolka zgasła.
a sprawdził te przewodziki co idą we wiązce od regulatora napięcia - ten niebieski jest od wzbudzenia i często lubi się urwac. Dodatkowo jest złaczka w okolicach rozrusznika gdzie tez nalezy sprawdzić. Jeżeli chcesz to podjedź w Bydgoszczy do p. Grzegorz Skóry. Ma dosyc dobrze rozgarniętych chłopaków w warsztacie. Adresu niestety nie pamiętam. Było to chyba cos niedaleko ul Śląskiej.



sektor_bdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 02, 2012 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Post autor: sektor_bdg » wt gru 11, 2012 14:52

Sam będę zmuszony to sprawdzić...powiedziałem mu co nie co na temat, że z głupim wzbudzaniem sobie nie poradził, i więcej tam nie wrócę... :banghead:
Nie było mnie na miejscu jak wykonywał te czynności. Grzegorz Skóra - czytałem też dobre opinie na Jego temat , tylko to 2gi koniec Bydgoszczy a ja do pracy muszę czymś jeździć. Jutro jadę na 14 do moich starych mechaników jeszcze za czasów Audi na czyszczenie przepustnicy, wymianę oleju filtrów itp. W warsztacie mają ciepełko to sobie przy okazji posprawdzam te rzeczy co wyżej opisane. Dam znać co i jak.



sektor_bdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 02, 2012 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Przygasające światła Golf IV 1.4 16v (APE)

Post autor: sektor_bdg » śr gru 12, 2012 21:52

Światełka już nie przygasają :grin: Znalazłem poradnik tu na forum...Wykręciłem pokrętło regulacji podświetlenia, przeczyściłem styki łączące kostkę i przelutowałem zimne luty z dodatkiem kalafoni i jest elegancko. Przygasanie z reguły występowało w momencie zwiększania intensywności świecenia. http://www.forum.vwgolf.pl" onclick="window.open(this.href);return false; dziękować :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości