[MK3] Nie chce sie otworzyc, nie chce ruszyc tylko wyje!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

[MK3] Nie chce sie otworzyc, nie chce ruszyc tylko wyje!

Post autor: LorDos » wt sie 08, 2006 21:09

Witam!

Sluchajcie jest taka dziwna akcja. Mialem rozwalony zamek w drzwiach od kierowcy wiec nie mialem innego wyjscia jak tylko otwierac z drugiej manki wspminajac ze na sygnaly z pilota moje golfidlo nie reaguje. No i nadszedl taki dzien ze z drugiej strony zamek sie spier .....! a wiec jak to inteligentna osobka wlazlem przez bagaznik i chcialem go od srodka otworzyc, zlapalem za rygiel od kierowcy wszystkie rygle sie podniosly wiec chcialem wyjsc, a tu nagle zaczal wyc. Od tamtego czasu wlaczyla sie tak zwana WEGFAHRSPERRE bo nawet wkladajac kluczyk w stacyjke nie dochodzi do odpalenia tylko do wycia! Mial ktos moze taki problem, a moze ktos wie jak to wylaczyc zeby dostac sie do elektryka i to wszystko ponaprawiac.

POMOCY


Obecnie bez samochodu :]

pushkin77
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 22:01
Lokalizacja: (PL) KGR
Kontakt:

Post autor: pushkin77 » wt sie 08, 2006 21:32

masz problem z alarmem..... zlokalizuj syrenke, odlacz a po kablach dojdz do centralki alarmu i zdemontuj po czym odszukaj odciecie zaplonu i przywroc stan fabryczny



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt sie 08, 2006 21:46

Witam
Małem taki przypadek u siebie w aucie.Wył i Wył tylko ,a odpalić się go nie dało nawet,zamki(wiosełka) tez mi się popsuły w zime więc wchodziłem bagażnikiem :) , gdy do stacyjki wkładałem klucz nic nie reagował , nawet kontrolki sie nie zapalały tylko syrena wyła :grr: okazało się że jak jest popsuta część zamka zwana wiosełkiem to nie wyłącza ona alarmu poprzez wcisnięcie mikrowłączników w środku zamka , więc gdy wymieniłem te części (koszt około 14 zł/szt ) wszystko wróciło do normy aż do następnego razu , ale to już inna historia ze zwarciem w instalacji w drzwiach
Jeśli piszesz że zamki popsuły się tobie to właśnie powinieneś wyminic wiosełka

pozdrawiam
damcio151

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 21:48 ]
http://www.allegro.pl/item120044375_mim ... f_iii.html tu daje link do aukcji z tą częścią



Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: LorDos » wt sie 08, 2006 23:41

Dzieki wielkie, bardzo duza pomoc wiec kliknalem :D jutrobede sprawdzual rozbiore tapicerke i obadam co i jak:) I dam znac


Obecnie bez samochodu :]

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » śr sie 09, 2006 06:56

LorDos pisze:Dzieki wielkie, bardzo duza pomoc wiec kliknalem :D jutrobede sprawdzual rozbiore tapicerke i obadam co i jak:) I dam znac
Tylko że nie musisz do tego rozbierac tapicerki. Odkrecasz po prostu klamkę i masz pełny dostep do wiosełka...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: LorDos » śr sie 09, 2006 12:20

Mam zamiar sie za to wziac i napootkalem problem. Bo orzeciez zeby przestal wyc musze odlaczyc akumulaztor i moze jest taka mozliwosc ze posiadam to kupa tam jeszcze jedno takie cos o mozezaczac wyc i nie przestac.... Jest taka mozliwosc???


Obecnie bez samochodu :]

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr sie 09, 2006 12:39

LorDos pisze:Mam zamiar sie za to wziac i napootkalem problem. Bo orzeciez zeby przestal wyc musze odlaczyc akumulaztor i moze jest taka mozliwosc ze posiadam to kupa tam jeszcze jedno takie cos o mozezaczac wyc i nie przestac.... Jest taka mozliwosc???
napisałm na priv :)

pozdrawiam
damcio151



Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: LorDos » śr sie 09, 2006 17:25

damcio151, Dzieki zrobilem dokladnie tak jak napisales wymienilem razem z cylindrami przekladajac te blaszki i wszystko dziala wspaniale i do tego mam tylko jeden kluczyk! Dzieki wielkie !!!


Obecnie bez samochodu :]

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr sie 09, 2006 18:07

LorDos, ciesze się bardzo że mogłem pomóc :) :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości