Jakie amortyzatory do Mk3 1,8 do springów -40mm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Jakie amortyzatory do Mk3 1,8 do springów -40mm

Post autor: zimack » wt sie 08, 2006 20:09

Witam, mam problem, mam amory i springi sportowe APEX, i mam problem, poniewaz prawy tylny amortyzator poci mi się i dzisiejsze badanie amorów wykazało na nim 55%, lewy tylny natomiast 80%. Chciałbym wymienić oba amortyzatory, bo nigdzie w moim regionie ich nie regenerują, a na nowe APEXy, nie mam kasy. Sprężyny mam -40mm i zastanawiam sie jakie amorki tam wrzucić, w grę wchodzą gazówki, bo z tego co wyczytałem to bedzie najlepsze rozwiązanie. Gościu w sklepie tuningowym polecił mi Kayaby z serii Excel-G (34), model 343191. Podobno dobrze sie nadają do takich spręzyn, i ogólnie duzo osob je sobie chwali i prawie w ogóle nie mają reklamacji na nie. Co sądzicie o nich? Moze polecacie jakies inne?

Jakby ktoś chciał kupic 2 skrócone amory gazowo-olejowe APEX na tył to proszę pytać



Nikt mi nie pomoże??



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » wt sie 08, 2006 22:40

też słyszałem dobre opinie o tym modelu KYB ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Re: Jakie amortyzatory do Mk3 1,8 do springów -40mm

Post autor: Christopherek » śr sie 09, 2006 12:27

zimack pisze:Witam, mam problem, mam amory i springi sportowe APEX, i mam problem, poniewaz prawy tylny amortyzator poci mi się i dzisiejsze badanie amorów wykazało na nim 55%, lewy tylny natomiast 80%. Chciałbym wymienić oba amortyzatory, bo nigdzie w moim regionie ich nie regenerują, a na nowe APEXy, nie mam kasy. Sprężyny mam -40mm i zastanawiam sie jakie amorki tam wrzucić, w grę wchodzą gazówki, bo z tego co wyczytałem to bedzie najlepsze rozwiązanie. Gościu w sklepie tuningowym polecił mi Kayaby z serii Excel-G (34), model 343191. Podobno dobrze sie nadają do takich spręzyn, i ogólnie duzo osob je sobie chwali i prawie w ogóle nie mają reklamacji na nie. Co sądzicie o nich? Moze polecacie jakies inne?

Jakby ktoś chciał kupic 2 skrócone amory gazowo-olejowe APEX na tył to proszę pytać



Nikt mi nie pomoże??
ja u siebie też za jakiś czas będę zmieniał zawiechę bo po bliższym spotkaniu mojej zawiechy z dziurą okazało się że mój gwint się rozlał.byłem na badaniu i nadal trzyma prawy 80% lewy 78% ale zmierzając do sedna sprawy też zmieniam na gazówki KYB przód i tył.One są twarde ale koło pracuje a nie jak to w przypadku gwintu.Chmielu ma taki komplecik w soim vr6 i bardzo sobie te amorki chwali


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości