Jaki hid po soczewke depo

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
patryk173
Forum Master
Forum Master
Posty: 1320
Rejestracja: pn lis 07, 2011 21:43
Lokalizacja: Biłgoraj

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: patryk173 » czw lis 22, 2012 22:38

Witam. Jaki hid kupic pod lampy depo black r32 aby byly dobre jakościowo i ladnie świeciły i nie rzucaly sie zbytnio w oczy policjii? Wiem ze to nie legalne, że trzeba spryski i samopoziomowanie i że lepiej kupic ori ksenon. Wiec takich odpowiedzi nie potrzebuje :-) interesuje mnie tylko jaki hid . Pozdrawiam


Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: Shmatan » pt lis 23, 2012 09:29

Loteria - jedyne na co możesz zwrócić uwagę to wielkość przetwornic (podobno te motocyklowe, najmniejsze, wchodzą pod dekle lamp) i kolor (poniżej 5kK)



Awatar użytkownika
patryk173
Forum Master
Forum Master
Posty: 1320
Rejestracja: pn lis 07, 2011 21:43
Lokalizacja: Biłgoraj

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: patryk173 » pt lis 23, 2012 11:50

A te od MAPETA? Jest jakaś rożnica między nimi a zestawami zallegro za 100zł? A z tymi przetwornicami to podobno ze małe są gorsze, ale dlaczego to nie wiem


Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: skaktus » pt lis 23, 2012 14:22

Te od MAPETa to to samo co na allegro po 89 zł i to samo co w xenonowe.pl po 399 zł - loteria i w wielu wypadkach kupa. Mi się udało i kupiłem przetwornice które praktycznie nie sieją po eterze, ale też uważaj na ten przypadek. Przetwornice potrafią tak mocno siać, że mogą wariować liczniki, radio CB jak i FM a i potrafią pojawić się trzaski i brzęczenia przy odtwarzaniu MP3, płyt itd. Mam w domu syperslimy od xenonwe.pl - po włączeniu świateł, licznik pracuje poprawnie, ale w promieniu 5 metrów od auta nie działa CB, radio, GPS a przy MP3 i CD ciągle słychać piszczenie.

To czy slimy czy grube nie ma znaczenie, obecne przetwornice są okrojone do granic możliwości więc wiele pada jak muchy.

Co do barwy - 4300K - najwięcej światła i najbardziej uniwersalne (widoczne w nocy i w deszczu) 5000 dla bajeru (często wpadają w zielony), 6000 - dla kozaków z pod remizy, 8000K dla blachar kozaków.

PS-Pamiętaj że będziesz oślepiał na zakrętach i w lusterkach. Ustawienie nisko świateł mija się z celem.



Awatar użytkownika
patryk173
Forum Master
Forum Master
Posty: 1320
Rejestracja: pn lis 07, 2011 21:43
Lokalizacja: Biłgoraj

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: patryk173 » pt lis 23, 2012 18:18

skaktus, dzięki za wyczerpującą odpowiedź :grin: Dzisiaj bylem na ustawieniu swiatelu mechanika. Nie bawem planuje zalozyc te hidy. Wymaga to korekcji ustawienia swiatel? Czy jak mam dobrze na halogenie to na hidzie powinno byc w miare dobrze?


Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Jaki hid po soczewke depo

Post autor: skaktus » sob lis 24, 2012 18:40

Xenon to loteria, nie wiadomo jak tam z palnikiem będzie - czy będzie miał prawidłową ogniskową i czy będzie prosty itd. Światła możesz wyregulować sam. Pamiętaj też że nieco bardziej obeznany glina zabierze dowód za takie modyfikacje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości