Problem z Obrotami

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomkun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 18:15
Lokalizacja: Wodzisław Ślaski

Problem z Obrotami

Post autor: tomkun » śr lis 07, 2012 15:31

Witam. Mam pare problemow z silnikiem w moim Golfie III GTI 2E gaz sekwencja. A mianowicie silnik po zapaleniu nie trzyma obrotów muszę dodawać gazu zeby nie zgasł, w trakcie jazdy zachowuje sie tak jak by tracił moc "ja mu daje gaz a on zero reakcji" po chwili dopiero idzie ale czuć nawet wtedy ze idzie słabiej. Jak silnik sie rozgrzeje to nie raz jak wrzucę bieg jałowy to albo potrafi zgasnąć albo wskakuje na 3tys obrotów. Dodam ze mam jest odłączony przepływomierz po poprzedni wlasciciel mial wystrzały z gazu i szlak go trafil ale jeździłem tak i nie gasł, wymieniłem juz silniczek krokowy,kopulke,palec kable świece wyczyściłem przepustnice. Czytałem ze moze byc przeskoczony rozrząd albo zapłon zle ustawiony albo cewka ale nie mam bladego pojecia jak to posprawdzać albo co jeszcze moze byc przyczyna.Nie ma znaczenia czy jade na gazie czy na bezynie objawy sa ciagle. Prosze o pomoc z gory dziekuje. Pozdrawiam


Pan Bóg stworzył VW, bo wiedział co to prawdziwe piękno ! ! !

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z Obrotami

Post autor: Paweł Marek » śr lis 07, 2012 18:20

Na początek: brak szans na dobrą jazdę bez przepływki na LPG w sekwencji i na benzynie, bo to jest najważniejszy czujnik w tym wtrysku. Po prostu bez sensu było cokolwiek robić nie mając jej. Tak mi się zdaje że nie masz sekwencji - bez urazy ale może dasz fotkę spod maski.
Po drugie zawsze opisuj co sie dzieje na którym paliwie czy są różnice czy nie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
_pawelek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: pt mar 16, 2012 00:16
Lokalizacja: Warmia-Mazury NIL

Problem z Obrotami

Post autor: _pawelek » czw lis 08, 2012 11:49

za wkład w osprzet juz bys znalazł dobrą przepływke


VAG forever !!

mój czarnuch --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p5675535" onclick="window.open(this.href);return false;

tomkun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 18:15
Lokalizacja: Wodzisław Ślaski

Problem z Obrotami

Post autor: tomkun » pt lis 09, 2012 22:12

Wiecie moze jak jest roznice miedzy przepływka ktora ma Literke "C" a przeplywka bez?? bo mom okazje kupic ale bez literki "C"??


Pan Bóg stworzył VW, bo wiedział co to prawdziwe piękno ! ! !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości