[mk4] Bi-xenon D2S Golf IV :) by KRIS

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

milstone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 23:39
Lokalizacja: wlkp Pń

[mk4] Bi-xenon D2S Golf IV :) by KRIS

Post autor: milstone » czw paź 25, 2012 22:27

Jak ktoś chciałby kupić Ori xenon, świetna alternatywa, najlepsze europejskie projektory w moim mniemaniu a bawiłem się wszystkimi łącznie z Visteonami (zasadniczo mało się wypala ten model, cutoff ma fajny kolor, stosunkowo szerokie świecenie, światło z nich wychodzące jest jasne), najlepsze przetwornice d2s koito, dodać do tego prawdopodobnie ORI ŻARNIKi to cena jest mega atrakcyjna. Ori xeny podejrzewam przy tych świecą połowe tego co te.

Gratki za wykonanie.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[mk4] Bi-xenon D2S Golf IV :) by KRIS

Post autor: Kamel » wt lis 06, 2012 14:11

copyfield pomijając fakt, że temat dotyczy przeróbki lamp z MK4 na bixenon, to źle wkleiłeś link..

Zapewne chodzi o te lampy: http://allegro.pl/lampy-dayline-vw-golf ... 74388.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pasować będą pasowały do MK5, jednak ja osobiście wstydziłbym się założyć coś takiego do samochodu.
Poza tym przy bixenonie to te lampy nawet nie leżały..
Jeśli już, to co najwyżej bihalogen, choć i tu nie dałbym sobie głowy ściąć, że soczewka jest z przesłoną.
Choć wg mnie lepiej dołożyć i dokupić ori bixenon niż jakieś wynalazki.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[mk4] Bi-xenon D2S Golf IV :) by KRIS

Post autor: skaktus » sob lis 17, 2012 16:09

Te lampy to bihalogen na H7, takie coś jest w skodach. Lampy nieznanej jakości, pasek udaje dzienne, jednak jest tak słaby że nadaje siętylko na postojowe.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości