Zapinka druciana lampy przedniej

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mateusz93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 29, 2012 21:47

Zapinka druciana lampy przedniej

Post autor: Mateusz93 » pt lis 02, 2012 17:07

Witam, potrzebuję nazwy lub numeru tej spinki którą przypinamy kostkę z kablami od świateł postojowych i drogowych. Podczas wymiany żarówki wypadła i nie trzyma już tak samo na paskach zaciskowych jak wcześniej.



Awatar użytkownika
DawidJG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: czw mar 29, 2012 13:48
Lokalizacja: Jelenia Góra

Zapinka druciana lampy przedniej

Post autor: DawidJG » pn lis 05, 2012 08:24

W dobrym sklepie motoryzacyjnym jak wytlumaczysz o co chodzi to Ci dobiora odpowidnia spinke


"Jeśli pewnego dnia prędkość mnie zabije, nie płaczcie, ponieważ umarłem z uśmiechem na ustach." Paul Walker

Moja Golfina --->>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0#p6368610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
markus420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Rzeszów

Zapinka druciana lampy przedniej

Post autor: markus420 » pn lis 05, 2012 21:40

Nie za bardzo wiem o jaką spinkę chodzi ale zerknij na foto może to jest ten elementObrazek



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Zapinka druciana lampy przedniej

Post autor: Paweł Marek » wt lis 06, 2012 20:56

Napewno koledze o tą sprężynkę chodzi tyle że w chwili kiedy ona przestaje dobrze dociskać żarówkę to wydziela się tam masę ciepła, od gorąca może odkształcić się gniazdo zarówki więc Mateusz93 dokładnie to obejrzyj bo zmiana sprężynki może już nie pomóc.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości