Centralny zamek - drzwi kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

PaksoN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 01, 2012 00:35

Centralny zamek - drzwi kierowcy

Post autor: PaksoN » ndz paź 28, 2012 23:22

Witam wszystkich posiadaczy Golfików:) od niedawna jestem posiadaczem Golfa 3 i wiadomo jak to w każdym używanym samochodzie zawsze coś trzeba poprawić po poprzednim właścicielu. Z racji że ja swojego odkupiłem od wujka to niewiele musiałem z nim robić, w sumie pierdoły typu naprawa mechanizmu szyberdachu czy teraz pneumatyczny centralny zamek....
Reaktywowałem go sposobem podanym tutaj na forum i pompa zaczęła śmigać jak nowa:) jedynym mankamentem jest zamek drzwi kierowcy, mianowicie nie wiem czy ktoś w nim coś grzebał ale z niego słychać jak powietrze uchodzi, wymontowałem cały mechanizm ten gdzie są podłączone dwie wtyczki + przewód ciśnieniowy, po oględzinach stwierdziłem, że w tym mechanizmie czegoś brakuje, dokładnie chodzi mi o wnętrze zbiorniczka na powietrze tam gdzie jest podłączony przewód ciśnieniowy, jeśli się mylę to czy tam czasem nie powinna być jakaś membrana czy coś w tym stylu żeby tego powietrza nie przepuszczało jakoś czy coś??
Jeśli komuś by się chciało to mógłby wstawić zdjęcie sprawnego zamka i pokazanie wnętrza tej komory do której podłącza się ten wężyk ciśnieniowy, byłbym wdzięczny:))

Pozdrawiam
PaksoN



Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

Centralny zamek - drzwi kierowcy

Post autor: devill4 » pn paź 29, 2012 13:36

jak dobrze pamiętam jest tam membrana taka harmonijkowa :) ze zdjęciem ciężko nawet w google...gdzieś miałem zamek w częściach przedni ale do garażu mi obecnie trochę daleko :) zdjęcie Ci nic nie da bo albo teraz kupisz na części w co wątpię albo prędzej cały zamek znajdziesz i na tym twój problem się skończy :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości