Brak świateł mijania

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MkrzysiekM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 12, 2012 14:50
Lokalizacja: Opole

Brak świateł mijania

Post autor: MkrzysiekM » pt paź 12, 2012 19:54

Nie za bardzo chciałem zakładać nowy temat jednak nie znalazłem rozwiazania na mój problem. Otóż nie świecą światła mijania po właczeniu tylko postojówki. Mogę włączyć halogeny. Odrazu dodam że prąd z włacznika do przekaźnika jest na bezpiecznikach równierz więc prosił bym o pomoc czy komuś kiedyś się takie coś zdarzyło i jaka może być przyczyna?? :otepienie:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Brak świateł mijania

Post autor: Qto » pt paź 12, 2012 20:49

MkrzysiekM pisze:dodam że prąd z włacznika do przekaźnika jest
przekaźnik nie jest oryginalnym rozwiązaniem - jakby co to poczytaj to http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=64358" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobacz czy przekaźnik "cyknie" po włączeniu świateł, jeżeli nie to pewnie brak jest masy do zasilania cewki - nóżka 85 lub 86, do jednej dochodzi kabelek od włącznika a drugi to masa.
Jeżeli przekaźnik cyka to musisz zobaczyć czy jest +12V (na wyłączonych światłach) na jednym z pozostałych kabli...jeżeli na jednym z kabli będzie +12V (w przybliżeniu) to do sprawdzenia zostaje ostatni kabelek - idzie do lampy....a jeżeli +12V nie będzie to trzeba szukać przyczyny w kabelku podającym prąd (zwykle nóżka 30, zwykle kabel podłączony prosto pod aku)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości