Ściąganie boczków w golfie 3d

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

janczasmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 20:01

Ściąganie boczków w golfie 3d

Post autor: janczasmk3 » ndz wrz 30, 2012 13:19

Witam
Mam problem bo nie wiem jak się ściąga boczki w mk3 a muszę rozebrać bo padł mi mechanizm opuszczania szyby jak by ktoś mógł poradzić co trzeba zrobić po odkręceniu 2 śrubek to był bym wdzięczny :grin:


Sprzedam golfa gti 16v na cześci

Awatar użytkownika
jpatryk125
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: czw sty 06, 2011 19:20
Lokalizacja: Kamienna Góra

Ściąganie boczków w golfie 3d

Post autor: jpatryk125 » ndz wrz 30, 2012 15:11

Najpierw ściągasz plastik tam gdzie ręką drzwi zamykarz i tam są 2 śruby.
Reszta boczku trzyma się na zatrzaskach więc trzeba ciągnąć(zatrzaski lubią się wyrobić i potem jest problem z ich zapięciem tak żeby buło jak nowe) jak zdejmiesz boczek to nie szarp go na chama bo są jeszcze kable od el. szym i ew. lusterek i głośników jeśli takowe posiadasz.
Kiedy już zdejniesz boczek to przygotuj sibie ostry nóż aby delikatnie pociągnąć wygłuszenie drzwi i na styku(krawędzi) wygłuszenia i drzwi jest ono przyklejone na taką pastę bitumiczno-gumową czy coś i należy delikatnie rozciąć to połączenie i ściągnąć wygłuszenie.
Jeśli szybę masz zamkniętą to nie jestem pewien ale chyba będziesz musiał ją opuścić ponieważ śruby mocujące szybę do prowadnicy w położeniu "zamknięta" są chyba niewidoczne i nie odkręcisz ich.

P.S. Zakładając wygłuszenie pamiętaj aby je szczelnie przykleić na swohe miejsce bo będziesz biał wodę w aucie.

Miłej wymiany i bez nerwów :-)



janczasmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 20:01

Ściąganie boczków w golfie 3d

Post autor: janczasmk3 » pt paź 26, 2012 20:41

dzięki za podpowiedz ;d
:hehe:


Sprzedam golfa gti 16v na cześci

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 34 gości