Klamki tył Golf 2

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Ealbercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 13:07

Klamki tył Golf 2

Post autor: Ealbercik » śr wrz 19, 2012 19:49

Koledzy otóż mam problem z klamkami w Golfie 2 5-drzwiowym.Gdy mój Golf jest otwarty to z zewnątrz nie mogę otworzyć drzwi bo chyba jest tam jakaś blokada czy coś a od środka normalnie się otwierają . Miał może ktoś taki problem ?Jak to rozwiązać ?



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Klamki tył Golf 2

Post autor: majster heniek » śr wrz 19, 2012 20:39

Ealbercik pisze:chyba jest tam jakaś blokada
blokada jest tylko dotyczy otwierania od środka - blokada rodzicielska , aby dzieci same drzwi nie otwierały od środka , tylko czasami nie próbuj tej blokady jeżeli klamka od zewnątrz nie otwiera
wg mnie najprawdopodobniej języczek klamki ( jest on w środku wkręconej klamki ) ma już duży luz i żle popycha zapadkę zamka można to naprawić wiercąc w tym języczku otworek , robiąc następnie gwint np M4 i wkręcić śrubkę M4 z dużym łbem ( tylko żeby ten łeb śruby nie był za gruby , bo po montaży klamki zamek może nie zamykać


Obrazek

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Klamki tył Golf 2

Post autor: marcinek84 » czw wrz 20, 2012 16:46

Ewentualnie jak nie masz luzu na tym elemencie to można spróbować lutować kawałek blaszki na tym elemencie
Obrazek
Do całości polecam oczyścić zamek i go nasmarować. Jak otwierasz z zewnątrz to spróbuj kombinacji Pociągnij-pchnij-pociągnij :) u mnie działa.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości