Zestaw naprawczy drążka zmiany biegów.. jak zmienić ?

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

seba8121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw gru 01, 2011 22:30
Lokalizacja: Częstochowa

Zestaw naprawczy drążka zmiany biegów.. jak zmienić ?

Post autor: seba8121 » pt sie 17, 2012 15:02

Witam. Jestem świeży i nie do końca jeszcze wiem jak się poruszać po forum, dlatego jeżeli były już takie tematy to proszę o zrozumienie. A więc chciałem was zapytać jak zmienić zestaw naprawczy drążka zmiany biegów. Da się to zrobić od góry czy trzeba jakoś od dołu ? Odkręcam te dwie śrubki i nie wiem co dalej. Kupiłem takie coś.. Obrazek



Awatar użytkownika
Warren.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 20:00
Lokalizacja: ZST
Silnik: AEB

Zestaw naprawczy drążka zmiany biegów.. jak zmienić ?

Post autor: Warren. » pt sie 17, 2012 15:48

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=153781" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
arek żet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: pt gru 17, 2010 18:01

Zestaw naprawczy drążka zmiany biegów.. jak zmienić ?

Post autor: arek żet » sob sie 18, 2012 10:16

bardzo prosto ale bedziesz na moment potzrebował dodatkowej pary rak ale dopiero jak wyciągniesz lewarek z auta.Na poczatek odkrecasz gałke pozniej pasuje kanał mięć odkrecasz rure wydechowa w środkowej części auta.bądz katalizator do łacznika przed srodkowym tłumikiem i wyciagasz ja.Pożniej sciagasz osłone termiczna spod spodu auta,i odkrecasz dwie nakretki co trzymaja ten cały mechanizm ale to bedziesz widział od razu . i musisz od skrzyni odpiac lewarek.Po czym wyjmujesz go z auta z całoscia z tą lagą od biegów.a żeby sciagnąc jabłuszko musisz na czymś ugiąć sprężynke proponuje imadlo(rozchylić i przyłożyć) i tera druga osoba wybija kołek i jablko schodzi zakładasz od razu nowe w tej samej pozycji.Spód wkładasz w mechanizm wypełniasz smarem i składasz w odwrotnej kolejności...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości