Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

klimek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 23, 2011 23:20

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: klimek89 » ndz lip 01, 2012 23:23

Witam

Posiadam Golfa IV i od jakiegoś czasu zauważyłem że mam wode pod dywanikami z przodu.. Może ktoś mi powiedzieć skąd może brać się tam woda? dodam że zawsze jest po opadach deszczu. Posiadam również szyberdach.

Jeżeli ktoś miał taki problem proszę o pomoc.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: Haki » ndz lip 01, 2012 23:29

Nie tylko Ty miałeś z tym problem .... i był on bardzo dobrze opisany na forum ...

https://www.google.pl/#hl=pl&biw=1920&b ... b495d9405c" onclick="window.open(this.href);return false;


PS -- pasażer - jak masz szyber - to zapchane kanały odprowadzające wodę , albo nieszczelność przy filtrze kabinowym

kierowca - linka od otwierania maski ... ( uszczelnić miejsce gdzie wchodzi w budę ) + kanały jeśli masz szyber ...

Generalnie wszystko opisywane tysiąc razy .... dochodzą jeszcze niedolegające drzwi , sparciałe uszczelki , brak folii pod blachą w drzwiach , etc , itd :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

klimek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 23, 2011 23:20

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: klimek89 » pn lip 02, 2012 00:53

Google przelądałem dość głęboko i kurde no nie ukrywam było conieco ale chcialem tez zapytać na forum. Zaraz jeszcze raz poszukam tego na forum żeby wiedzieć gdzie co i jak udrożnić :) bo nie chce się tego chycic i jeszcze gorzej zrobic :P



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: Haki » pn lip 02, 2012 14:44

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=433504" onclick="window.open(this.href);return false; jeden z wielu :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

AJGOR76
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw sty 13, 2011 21:10
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: AJGOR76 » śr lip 04, 2012 12:29

w moim przypadku woda dostawała się po stronie kierowcy tam gdzie wchodzą kable od ecu.musisz wyjąc całą tą białą ''puszke''odkręcić dwie nakrętki ponieważ woda dostaje się pomiędzy karoserią ,a tą właśnie puszką i zamontować ją spowrotem na klej do szyb.



Bastek666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 11:05
Lokalizacja: Kraków

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: Bastek666 » śr lip 04, 2012 16:44

Czesc, Ja miałem to samo, posprawdzałem wszystko ( szyber, filtr kabinowy, linka od otwierania maski...itp itd..) U mnie woda lała sie jakimiś mikropęknieciami przy mocowaniu zawiasów maski do nadwozia! ( mimo ze na oko wszystko wyglądało tam ok..) PRZEJEDZ MIEJSCA MOCOWANIA ZAWIASÓW MASKI MASKI DO NADWOZIA JAKĄŚ MASĄ USZCZELNIAJĄCĄ , Ja zastosowałem APP poliuretanowa masa uszczelniająca w kartuszu i problem zniknął...PS...jak masz czas to wyjmij srodek i zobacz jaki syf masz pod wykładziną...u mnie była masakra, chociaz od srodka było tylko trochę mokre...maty wygłuszające nadawały sie tylko do wyrzucenia, musiałem wstawic nowe.


Bastek

Awatar użytkownika
Grzechotnik
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 242
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 14:16
Lokalizacja: TLW

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: Grzechotnik » pn lip 09, 2012 12:30

jesli masz klime to skrapla sie imasz zapchany spływ od strony pasazera. nagrzewnica cala? sprawdz jak doledzy pisza splywy od szsyber...



klimek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 23, 2011 23:20

Woda u kierowcy i pasażera (przód)

Post autor: klimek89 » pt lut 22, 2013 15:21

Dzieki chłopaki jak znade chwilke czasu to napewno zastosuje kilka tych rad. TYlko martwi mnie to że w lato przy upałach bez deszczu i wody na jezdni ta woda się pojawia :/ No nic posprawdzam

Bastek666 - taki mam zamiar ale to dopiero na jakeś cieple dni żeby wywalic wszystkie fotele nakape itp i sciagnac wykładzine



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości