Prawe lusterko wariuje

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

Prawe lusterko wariuje

Post autor: di5turb » pt cze 15, 2012 21:39

Mam pewien dziwny problem. Dziś rano wsiadam do swojej golfiny i otwierając drzwi usłyszałem, że "coś" pracuje. Odruchowo zamknąłem drzwi i bacznie nasłuchiwałem czy to "coś" wciąż pracuje - okazało się, że nie. Ale przy ponownym otwarciu drzwi sytuacja się powtórzyła i "coś" pracowało. Przysłuchałem się dokładnie i dźwięk dobiegał z lusterka pasażera. Przy próbie regulacji tegoż elektrycznego lusterka, odruchowo odchyla się ono do tyłu, tzn. zmienić jego położenie się jak najbardziej da, ale niestety po zwolnieniu gałki regulacji lusterko automatycznie ucieka do tyłu i pracuje cały czas.
Wygląda na to jakby coś się zacięło... Może jakieś zwarcie w instalacji jest przyczyną tej dziwnej sytuacji? Najbardziej zastanawia mnie tylko dlaczego lusterko pracuje przy otwartych drzwiach (obojętnie których) a przy zamkniętych już nie... Może przełącznik regulacji lusterek jest winien?
Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek rady albo wskazówki. Nie pogardzę również jakimś linkiem gdyż niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania tego problemu :banghead:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Prawe lusterko wariuje

Post autor: Haki » pt cze 15, 2012 23:30

Wymiana przełącznika do regulacji lusterek powinna pomóc

Tu link .. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=401713" onclick="window.open(this.href);return false; jak się do tego zabrać


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Prawe lusterko wariuje

Post autor: wojtas46 » sob cze 16, 2012 06:30

di5turb, sprawdż również kable w gumowej przelotce między budą a furtką



di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

Prawe lusterko wariuje

Post autor: di5turb » ndz cze 17, 2012 00:06

Kable wydają się być w porządku. Jutro wezmę pod lupę przełącznik.

O dziwo dziś nawet otwarcie bagażnika powoduje pracę lusterka :goof: z tą tylko różnicę, że po chwili praca ta ustaje. Przy zamknięciu też chwilę popracuje i ustaje...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości