Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

damianlysy93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 25, 2010 14:12
Lokalizacja: Suwałki

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: damianlysy93 » sob cze 02, 2012 17:35

Witam. Mam golfa mk3 92r. i postanowiłem zrobić w nim centralny zamek bo mój VW nie posiadał go. Zakupiłem siłowniki elektryczne i centralkę na Allegro. Wszystko wstawiłem, wyregulowałem, ale pojawia się jedno ale po podłączeniu wszystkich kabli pod centralkę. Gdy wciskam przycisk zamknij, czy też otwórz to zamki wariują i otwierają i zamykają się od razu i tak w kółko póki nie prądu. POMOCY! Czemu tak się dzieje? Odłączałem wszystkie siłowniki po kolei i nadal to samo. ten sam efekt.



Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: brateq » pn cze 04, 2012 17:15

Coś musiałeś źle podłączyć, lub trefna centralka. Podaj oznaczenie centralki, jak to wszystko pospinałeś bo z gwiazd się tutaj nie wróży.


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: LoLs » pn cze 04, 2012 18:28

prawdopodobnie coś źle podpoiłeś , podaj chociaż schemat bo może z krańcówkami coś pomerdałeś


[URL=https://meettomy.site]Sexy Womans in your town[/URL]

Awatar użytkownika
Metiu93
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 26, 2012 15:00
Lokalizacja: Legnica

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: Metiu93 » pn cze 04, 2012 19:56

Sprawdz jeszcze raz polaczenia lub udaj sie do dobrego elektryka, on ci raz dwa poda przyczyne czy kabelki czy centralaka :pub:



Awatar użytkownika
Karmel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt mar 22, 2011 00:36
Lokalizacja: Lublinitz
Kontakt:

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: Karmel » pn cze 04, 2012 20:53

stawiam na błędne podłączenie siłownika master. dajesz impuls zamknięcia, siłowniki master slave zamykają się - siłownikowi master załącza się tym samym krańcówka stanu zamknięcia i oddaje ten sygnał centralce na wejście dla stanu otwarcia- pętla się zamyka. zamienić biały z brązowym, (masa to czarny).


Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: Paweł Marek » wt cze 05, 2012 12:40

najpewniej żle ustawiłeś długość cięgna siłownika master, odkreż cięgno od zamka i próbuj recznie nim poruszać włączając i wyłaczając zamek powinienes znaleźć własciwe ustawienie mocowania


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

damianlysy93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz lip 25, 2010 14:12
Lokalizacja: Suwałki

Centralny zamek. otwiera i zamyka po chwili.

Post autor: damianlysy93 » wt lip 24, 2012 13:21

Dzięki za podpowiedzi. Okazało się, że producent źle zaznaczył kolory kabli w masterze lub okablowaniu. Podmieniłem kolory i wszystko śmiga. Temat do zamknięcia, jeszcze raz dzięki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości