[MK3]Problem z zamkiem czy pilotem? (HELP!!!)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

[MK3]Problem z zamkiem czy pilotem? (HELP!!!)

Post autor: LorDos » pt lip 21, 2006 22:08

Mam u siebie w MK3 takie jakies dziwne zjawisko, zamek centralny nie otwiera mi sie z pilota po wcisnieciu przycisku na pilociku poprostu nic sie nie dzieje, jednak jezeli wloze klucz w zamek i przekrece to otwieraja mi sie wszystkie zamki. Ale jak wcisne ten kolek w dzwiach to nie zamykaja sie wszystkie drzwi (w sumie nie wiem czy powinny). Tutaj pojawia si€ pytanie czy nie mozna otworzyc samochodu z powodu zepsutego zamka od strony kierowcy czy problem lezy gdzies w elektryce samochodu. POMOCY.
Ostatnio zmieniony pt lip 21, 2006 22:33 przez LorDos, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt lip 21, 2006 22:20

a baterię sprawdziłeś w pilocie?, ja mam u siebie elektryczny c. zamek i jak przekrecę kluczyk od str. kierowcy to drzwi się rygluję i odwrotnie, a jak wciśnę knyfelek wewnątrz auta to też się zamykają, (po wcisnieciu knyfelka master działa tak samo jakbyś kluczykiem zamykał), nie wiem tylko jak jest w pneumatykach, Ty zdaje sie masz pneumatyk

[ Dodano: 06-07-21, 22:21 ]
PS: popraw tytuł tematu (chodzi o dopisanie modelu auta, np: [mk3]), regulamin


:-k ...

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt lip 21, 2006 22:27

misiek10111 pisze:nie wiem tylko jak jest w pneumatykach
W oryginalnym pneumatyku centralny powinien zamknac calosc ryglem kierowcy...



Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: LorDos » pt lip 21, 2006 22:38

Wlasnie jak sie wcisnie rygielto sie nic nie dzieje inne zamki nie ruszaja... wrrr,,



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lip 21, 2006 22:39

LorDos zacznij od podstaw. Posprawdzaj kable w harmonijce drzwiowej. Następnie napisz czy to nagła awaria czy masz tak od zawsze, np od montażu alarmu. Bo problem jakby jest złożony. To że nie zamykają sie wszystkie drzwi po wciśnięciu przycisku to by wyglądało na awarię włącznika w zamku (tego do ktorego idą cztery kable) a to że nie otwiera się z pilota raczej niema z tym nic wspólnego i wygląda na osobną awarię. Nie piszesz czy zamykanie z pilota działa.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
LorDos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:52
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: LorDos » pt lip 21, 2006 22:45

Auto niedawno kupilem i mozna powiedzuiec ze jest tak od zawesze. Golf mial juz zepsuty zamek od kierowcy a na sygnaly z pilotow nie reaguje wogole. Nie wiem jak z kablami bo nie sprawdzalem. A baterie w pilotach sprawdzone. Moze wie ktos ile by kosztowala wizyta u elektryka z takim problemem?



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt lip 21, 2006 22:46

LorDos pisze:Moze wie ktos ile by kosztowala wizyta u elektryka z takim problemem?
cięzko powiedzieć, to zależy od usterki


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości