Kierunki CLEAR BLACK

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamil1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 23:29
Lokalizacja: Żywiec<okolice>

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: kamil1111 » ndz maja 20, 2012 13:34

Witam zamierzam kupić te kierunki do mojego golfika http://allegro.pl/vw-golf-iii-3-kierunk ... tabsAnchor" onclick="window.open(this.href);return false;. Lecz zamiast tych atrap halogenów chciałbym zostawić orginalne a założyć tylko kierunki i moje pytanie jest takie czy kierunek jest długości orginalnego+zaślepka i czy będą pasowały mocowania jak zostawię orginalny halogen pytam bo może ktoś ma u siebie te kierunki lub wie coś na ich temat. Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: skaktus » ndz maja 20, 2012 13:57

Ja mam takie coś u siebie. Kierunek z blendą jest minimalnie krótszy niż oryginał. Do tego należy wspomnieć że tego typu kierunki lubią mocno parować i nie trzymają się za dobrze. Moje diodowe były całkowicie zjedzone (takie kupiłem do renowacji) i w ogóle się nie trzymają na ori sprężynach,



kamil1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 23:29
Lokalizacja: Żywiec<okolice>

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: kamil1111 » ndz maja 20, 2012 14:09

Aha no właśnie chętnie bym kupił jakiś zamiennik co jest długości ori kierunku+zaślepki ori bo ładnie to wygląda tylko zależy mi na tym by orginalne halogeny zostały a myslisz że jest to szansa jakoś przymocować ?



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: skaktus » pn maja 21, 2012 10:56

Ja przymocowałem i tam śmigam rok. Choć z ich spasowaniem bywają problemy.



kamil1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 23:29
Lokalizacja: Żywiec<okolice>

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: kamil1111 » pn maja 21, 2012 20:51

A gdzieś ile ten kierunek wychodzi krócej od orginału? Bo tak i tak muszę kupić nowe kierunki bo w starych już woda mi się nazbierała i w ogól zniszczone a blendy też w złym stanie a te zamienniki kierunek+blenda wyglądają według mnie lepiej w połączeniu z ori halogenem a np u ciebie to całkiem fajnie wygląda i widzę że szansa jest to w miarę spasować ze sobą.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: skaktus » wt maja 22, 2012 00:00

Powstaje szpara pomiędzy halogenem a kierunkiem. Do tego są czasem problemy i nie da się wpasować tak kierunku z blendą, aby wchodził cały i tworzył równą powierzchnię z halogenem. W tym wypadku kierunek nieco wystaje przed halogen. Jedyna opcja to spiłowanie plastików kierunku z tyłu.

Pamiętaj też że te kierunki jak pisałem mają ogromną tendencję do parowania. Mój był ori w chromie, jak do mnie przyjechał chromu już nie było. Rozebrałem całość, pomalowałem, skleiłem czarnym sylikonem, zasylikonowałem mocowanie na oprawkę, wtyczkę i poprawiłem drożność kanału wentylacyjnego i od tego momentu nie paruje. Do tego diodowe są dużo bardziej widoczne w ostrym słońcu - żarówki wtedy prawie nie widać.



kamil1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 23:29
Lokalizacja: Żywiec<okolice>

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: kamil1111 » wt maja 22, 2012 22:22

a co myślisz o tych widać na zdjęciu mocowanie http://moto.allegro.pl/kierunkowskazy-b ... 51933.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: skaktus » śr maja 23, 2012 14:42

Jak pisałem - wszystkie zamienniki praktycznie się nie trzymają. Miałem zamienniki blend - zgubiłem. Miałem zamienniki z DEPO, ciemne - nie trzymały się. Mam clary - nie trzymają się.



kamil1111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 23:29
Lokalizacja: Żywiec<okolice>

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: kamil1111 » czw maja 24, 2012 21:44

Czyli praktycznie żadne nie będą idealne poza ori a kupić jakieś muszę ale jeszcze poszukam i zobaczę na co się zdecyduję ale raczej będę celował w któreś z wyżej podanych;)



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Kierunki CLEAR BLACK

Post autor: skaktus » pt maja 25, 2012 00:13

Ja swoje zrobiłem na druciarstwo...stalowy drut zaczepiony do zaczepu i pod maską za plastik. Trzyma ponad rok czasu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości