Można się załamać mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BigBlack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 13:57
Lokalizacja: Otwock

Post autor: BigBlack » czw lip 20, 2006 08:53

Jakies 200pln. Prawdopodobnie podejdzie od 2.0 8v ale cena i tak ta sama.
Jesli sie zdecydujesz sie na wymiane to daj znac czy cos sie zmienilo.



budzyn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 10:31
Lokalizacja: [NDZ] Działdowo

Post autor: budzyn » ndz lip 23, 2006 10:49

Napewno dam, znać. W piątek kupiłem czujnik.

W sobotę jak go zaprowadziłem to mechanik dwie godziny siedział i po głowie się drapał i próbował jak się do niego dostać - i wiecie co? Zostawił to do poniedziałku:-)

Apropo może ktoś spotkał sioę z wymianą tego czujnika w ABFie - dostę faktycznie jest tam trgiczny - co trzeba zdemontować, żeby sie do niego dostać? ewentualnie w jaki inny sposób?

Ps. Rozmawiałem ze znajomym i nastraszył mnie, że to niekoniecznie czujnik może być, bo miała tak w BMW i okazało się, że miał wał już trochę spracowany i miał luzy- przez co działy się podobne rzeczy - za naprawę zapłacił 2000 zł. Miał już ktoś taki przypadek??

Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Lip 24, 2006 22:49 ]
BigBlack pisze:Jakies 200pln. Prawdopodobnie podejdzie od 2.0 8v ale cena i tak ta sama.
Jesli sie zdecydujesz sie na wymiane to daj znac czy cos sie zmienilo.
I wszystko jasne. Dziś wymieniłem ten czujnik położenia wału korbowego. Zrobiłem ponad 200 km i wszystko w jak najlepszym porządku.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam



kombos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:48

Post autor: kombos » wt lip 25, 2006 00:17

eeemmmaa kiedys tez mialem taki problem ale w mk2 1.8 jak mi sie rozgrzal to obroty szalaly nie wiedzialem co sie dzieje. ale problem byl bajecznie prosty spadl przewod od podcisnienia ktory idzie na szpryce. zlozylem go i bol minal jak reka odjal



Awatar użytkownika
BigBlack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 13:57
Lokalizacja: Otwock

Post autor: BigBlack » wt lip 25, 2006 09:06

wszystko jasne. Dziś wymieniłem ten czujnik położenia wału korbowego. Zrobiłem ponad 200 km i wszystko w jak najlepszym porządku.
Oby tak dalej bylo.
Dziękuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam
:bigok:
Rowniez.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 379 gości