Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Magik_20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 14:51
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

Post autor: Magik_20 » śr maja 09, 2012 08:55

Witam :bajer:

Mam pytanie czy wyżej wymieniona przeze mnie pompa, a mianowicie z golfa 3 wolnossącego 1.9 będzie się nadawać do 1.9 TD ?? I czy nie będzie żadnych dodatkowych problemów podczas montażu. Chcę tak zrobić ponieważ w tamtym roku rozszczelniła mi się pompa uciekało mi paliwo z dolnej częsci pompy co skutkowało ok. 400km na baku :grrr: normalnie kapało :grrr: oddałem do pompiarza została uszczelniona, a teraz minął zaledwie rok i 2 miesiące a pompa znowu dała o sobie znać. Leci z tego samego miejsca co ostatnio :grrr: i nie wiem co mam począć. Wyszło mnie wtedy 500zł , a teraz nie uśmiecha mi sie znowu wywalać 5 stów ;/
Wybieram sie podjechac do tego człowieka, ale nie wiem czy jest jeszcze na to gwaracja. I dlatego pytam czy ta pompa od wolnossącego by pasowała bo ojciec moze załatwic za grosze ze szrotu. I tak zastanawiam czy to robić, czy go sprzedać jak stoi :grrr: ale szkoda go 5 lat temu wyniemianielm turbine na nową w Austrii , ktora padła na autostradzie, głowice i szlif wału i - częsta przypadłość gibającego się koła pasowego oraz wiele innych elementow. Praktycznie caly samochod tylko zostało bude zmienić.
Proszę o jakieś sugestię, dziękuje za pomoc z góry :bigok: :bigok: :bigok:


Golf forever :)

Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

Post autor: Q_mac » śr maja 09, 2012 09:54

Pompa z wolnossącego nie nadaje się do TD. Będzie kiepsko jeździć. Poszukaj na allegro pompy, najlepiej z mechanizmem LDA i nawet kilka kucy ci dojdzie.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14205
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

Post autor: Michał_1977 » śr maja 09, 2012 13:47

Nie będzie to to jeździć.
Q_mac pisze:Poszukaj na allegro
Też nie wiadomo co kupi.
Tą bym uszczelnił (tylko taniej!) i śmigał dalej.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
Magik_20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 14:51
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

Post autor: Magik_20 » czw maja 10, 2012 22:32

Ok, wlasnie o to mi chodziło czy bd chodzić, ale jak nie to ok. Przeciez ja mam z LDA Panie ;) i wymienialem teraz niedawno boostpina. I jest różnica ;)
Możecie mi powiedziec dlaczego teraz nasiloło mi się cieknięcie paliwa z tego odpowietrznika przy pompie? czytalem gdzies, ze jak sie wymieni boosta to sie nasila, to prawda?? :otepienie:


Golf forever :)

Awatar użytkownika
Magik_20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 14:51
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Pompa Mk3 1.9D do Mk3 1.9 TD GTD

Post autor: Magik_20 » czw maja 10, 2012 22:33

A odnośnie uszczelniania, w tamtym roku uszczelaniałem, przejchałem 15tyś i to samo. Więc nie wiem co począc :grrr: moze felerna jest


Golf forever :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 195 gości