MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » pn kwie 30, 2012 19:36

Kamel, hehe nie no bez przesady :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Re: MKIV Variant - truckman

Post autor: steniu4 » śr maja 02, 2012 21:12

miskieusz pisze:ty no z fotek kocur, nie wiem jak ten paździerz się jeszcze nie sprzedał! :pub:
Grunt to dobre zdjęcie... :jezor:
A swoją drogą przydało by się jakby bardziej zachęcające ogłoszenie. Na moto allegro z ciekawym opisem bo na oto moto ciężko wyłowić w gąszczu tryliona ogłoszeń z variantami...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » śr maja 02, 2012 21:25

steniu4, a w pompie to mam, ktos kto chce to znajdzie :los2:


A ja bede ogarnial niebawem elektryke szyb co by tyl mozna bylo otworzyc :los2: rozkminilem panel i mam pomysl na przyciski :bigok: od razu z tylu silniczki dodam, no i czas to mfd kupic :popcorn:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant - truckman

Post autor: steniu4 » śr maja 02, 2012 21:38

To już nie wiem... Robisz, sprzedajesz... Mocny! Pierwsze s6 znam. Fajne auto. Właściciel to brat samego szefa firmy z ramki od rejestracji...
Ale ale jak już pchac się w takie OC to może wyższy segment i LPG jak na młodego człowieka przystało ;)
http://moto.allegro.pl/audi-a8-4-2-v8-f ... 31235.html" onclick="window.open(this.href);return false;


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » śr maja 02, 2012 21:41

steniu4, sprzedaje, ale czy to przeszkadza zeby zrobic w koncu szyby? To ulatwi sprzedaz, MFD moze faktycznie przesada, ale zmieniarka w deske by sie przydala :bigok: Auto caly czas jest na sprzedaz :pub:

Apropo A8 to s6 wyglada 100 razy grubiej :satan:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant - truckman

Post autor: steniu4 » śr maja 02, 2012 21:57

Fakt, stare a8 wyglada jak stare 100 cygaro :P
Nie no spoko. Rób rób. Przydadzą mi się szyby z tyłu. (klientelo się namyśla odnośnie niebieszczaka) do soboty wszystko będzie jasne. Muszę do tego czasu wymienić tuleje przód i szybę czołową :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » śr maja 02, 2012 22:05

steniu4, :pub: nie wiem kiedy tyl ogarne bo to kwestia nowych blach drzwi i musze w dobrej monecie znalezc :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

MKIV Variant - truckman

Post autor: kurczepieczone » śr maja 02, 2012 22:24

truckman pisze:A ja bede ogarnial niebawem elektryke szyb co by tyl mozna bylo otworzyc
Wszystko oprócz przycisków będzie jak w oryginale? Może, jak nie sprzedasz zanim sprzedam swojego to pofatyguję się na jakieś oględziny ;)



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant - truckman

Post autor: steniu4 » śr maja 02, 2012 22:34

kurczepieczone, warto się pofatygować... Jest kawałek, ale naprawdę :bajer:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » śr maja 02, 2012 22:59

Wszystko oprócz przycisków będzie jak w oryginale? Może, jak nie sprzedasz zanim sprzedam swojego to pofatyguję się na jakieś oględziny
Powiem ci tak, nie wiem czy z tyłu założę przyciski w drzwi, znając mnie nie bo nie lubię jak ktoś za mnie otwiera okna :hmm: poza tym kombinuję z ori przyciskiem w prawych drzwiach pasażera i narazie się spalił i tylko świeci, ale okna nie otworzysz nim, także nie wiem jeszcze jak to do końca rozwiążę. Z przodu na panelu kierowcy na pewno zmienię przyciski na te co mam teraz tylko w ori obudowie, także będzie lala. Zresztą na spokojnie, mam tylko zagawostkę z jedną rzeczą, ale na to też przyjdzie czas :bigok:

Także na pewno chce zrobić żeby można było otwierać w końcu wszystkie okna guziczkami, kwestia taka czy poza kierowcą ktoś jeszcze będzie mógł.


Obrazek

Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

Re: MKIV Variant - truckman

Post autor: kurczepieczone » czw maja 03, 2012 10:01

truckman pisze:
Wszystko oprócz przycisków będzie jak w oryginale? Może, jak nie sprzedasz zanim sprzedam swojego to pofatyguję się na jakieś oględziny
Powiem ci tak, nie wiem czy z tyłu założę przyciski w drzwi, znając mnie nie bo nie lubię jak ktoś za mnie otwiera okna :hmm: poza tym kombinuję z ori przyciskiem w prawych drzwiach pasażera i narazie się spalił i tylko świeci, ale okna nie otworzysz nim, także nie wiem jeszcze jak to do końca rozwiążę. Z przodu na panelu kierowcy na pewno zmienię przyciski na te co mam teraz tylko w ori obudowie, także będzie lala. Zresztą na spokojnie, mam tylko zagawostkę z jedną rzeczą, ale na to też przyjdzie czas :bigok:

Także na pewno chce zrobić żeby można było otwierać w końcu wszystkie okna guziczkami, kwestia taka czy poza kierowcą ktoś jeszcze będzie mógł.
Ja raczej preferuję oryginalne rozwiązania, więc pewnie wolałbym to przerobić na "prawdziwe" ;) No chyba, że jest to jakieś poważne przedsięwzięcie...
steniu4 pisze:kurczepieczone, warto się pofatygować... Jest kawałek, ale naprawdę :bajer:
W tym cała przyjemność, jechać po auto kawał drogi i potem kawał drogi nim wracać ;)



Awatar użytkownika
owies
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 931
Rejestracja: pn gru 29, 2008 18:28
Lokalizacja: Olkusz

MKIV Variant - truckman

Post autor: owies » czw maja 03, 2012 13:25

kurczepieczone pisze:W tym cała przyjemność
pół biedy jak masz pewniaka a nie same składaki i wynalazki
pamiętam jak golfem wracałem, banan na gębie nie zgasł przez całą drogę :helm:


Grzana multifunkcja, FIS, Delta 6 + USB w łokciu, Fotochrom z kompasem, Pikowana deska, PDC
ThermoTop E, Xen, Gwint, 312 heble, Thule, mało mocy, dużo rdzy i trochę zadrapań...

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant - truckman

Post autor: truckman » czw maja 03, 2012 13:46

Ja raczej preferuję oryginalne rozwiązania, więc pewnie wolałbym to przerobić na "prawdziwe" ;) No chyba, że jest to jakieś poważne przedsięwzięcie...
dorzuć tysiaka i zaliczkę to ci ori mogę założyć, moje auto, moje potrzeby, moje doposażanie :pub:

składaki i wynalazki
:hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

Re: MKIV Variant - truckman

Post autor: kurczepieczone » czw maja 03, 2012 13:50

owies pisze:
kurczepieczone pisze:W tym cała przyjemność
pół biedy jak masz pewniaka a nie same składaki i wynalazki
pamiętam jak golfem wracałem, banan na gębie nie zgasł przez całą drogę :helm:
Jak będzie pewniak, to warto jechać. Tym bardziej, że auto forumowe, więc sprzedawca nie anonimowy :grin: jak już mam jechać daleko po auto to wolę wiedzieć, że może nie jest idealne ale wiadomo jakie jest, niż kupować od handlarza igiełkę, z którą potem będą same problemy. Bo, nie oszukujmy się, idealnego Varianta z małym przebiegiem to można kupić w Reichu za 6000+ euro.

Truckman, jak od Ciebie kupię, to se sam przerobię (moje auto, moje potrzeby ;) ), tylko czy to będzie w przypadku twojego auta podmiana boczków czy trochę większa ingerencja w instalację?
Lepszy pewny składak i wynalazek niż "rodzynek" zlepiony z kilku różnych "rodzynków".



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości