centralny zamek mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pn lip 17, 2006 17:48

mattjanow pisze:pompka centralnego zamka w każym przypadku bedzie przez pare sekund pracowac po zamknięciu kolego
Litosci, nie dziesiec sekund...
Jesli dla Ciebie to norma, to najwidoczniej tez masz nieszczelnosc.



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » pn lip 17, 2006 18:05

w sprawnym ukladzie pneumatycznym max 2 sekundy, moj alarm wysyla dwa impulsy na zamykanie zamkow i to trwa 3 sekundy


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

mattjanow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 12:48
Lokalizacja: Janów Lubelski

Post autor: mattjanow » pn lip 17, 2006 19:11

10 sek to za dużo ale po zanknięciu zamka jakis krótką chwile na pewno musi pracowac


GRUPA DLA WOJ.LUBELSKIEGO ZAPRASZAM!!!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lip 17, 2006 19:20

Tak z ciekawości zamknąłem central z kluczyka a potem uzbroiłem alarm. Czyli zamykałem zamkniety zamek. Pompka włączyła się na 1 sekundę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pn lip 17, 2006 19:22

mattjanow pisze:10 sek to za dużo ale po zanknięciu zamka jakis krótką chwile na pewno musi pracowac
:panna:
Przeciez byloby ja slychac :bajer:
Po co ma pracowac ? Zamknie i koniec.
12 sekund po zamknieciu slychac jak zamyka jakby drugi raz, bo uruchamia sie dodatkowe ryglowanie...
Poczytaj sobie instrukcje - http://vw2.info/galerie/mk3/Data/page.htm?4,0

[ Dodano: Pon Lip 17, 2006 19:23 ]
Paweł Marek pisze:Tak z ciekawości zamknąłem central z kluczyka a potem uzbroiłem alarm. Czyli zamykałem zamkniety zamek. Pompka włączyła się na 1 sekundę.
Tak samo wlaczy sie jak drugi raz przekrecisz kluczyk, mozna tak i sto razy...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lip 17, 2006 19:30

inek01 pisze:12 sekund po zamknieciu slychac jak zamyka jakby drugi raz, bo uruchamia sie dodatkowe ryglowanie

Chyba jednak dodatkowe ryglowanie po 12 s nie jest realizowane pomką centralnego. Obejrzyj schemat. Zobacz takie nawinięte coś, to sa elektromagnesy.

[ Dodano: Pon Lip 17, 2006 7:35 pm ]
Na pewno zauważyłeś że przycisk od zablokowanego zamka przy użyciu normalnej siły do wyciągania ani drgnie. Dopiero jak pociągniesz na siłę to pompka się włączy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pn lip 17, 2006 19:39

Paweł Marek pisze:Chyba jednak dodatkowe ryglowanie po 12 s nie jest realizowane pomką centralnego. Obejrzyj schemat. Zobacz takie nawinięte coś, to sa elektromagnesy.
Ok, troche zle napisalem, chodzilo mi glownie o to ze slychac wtedy prace pompki.
Paweł Marek pisze:Na pewno zauważyłeś że przycisk od zablokowanego zamka przy użyciu normalnej siły do wyciągania ani drgnie. Dopiero jak pociągniesz na siłę to pompka się włączy
Jasne ze zauwazylem ;) Uv mnie jest tak, ze jesli sprobuje wyciagnac rygiel, to chowa sie momentalnie i nie da sie wyciagnac, przy czym slychac kilkakrotnie prace pompki...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości