Błotnik do GTI

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 00:43
Lokalizacja: Nowa Huta

Błotnik do GTI

Post autor: Lery » ndz kwie 15, 2012 12:44

Witam. Potrzebuję kupić pracy przedni błotnik do mojego mk3 GTI i w związku z tym mam pytanie, czy kupując używany błotnik może on być od obojętne jakiego golfa III czy, musi być koniecznie od GTI?
Może sie wam to pytanie wydać za dość głupie, ale z doświadczenia wiem, że kupując jaką kolwiek część do tego modelu golfa zawsze są jakies problemy więc wolałbym się upewnić wśród osób na forum które znają sie na rzeczy.
Chodzi mi o to czy np układ wszystkich listew jest taki sam?
i czy np ten błotnik byłby odpowiedni do mojego golfa z 94r? Bo kolor jest odpowiedni i nie musiałbym ponosić dodatkowych kosztów lakierowania...

http://allegro.pl/vw-golf-iii-blotnik-p ... 34935.html

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam ;)


HARDSTYLE WILL NEVER DIE

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14203
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Błotnik do GTI

Post autor: Michał_1977 » ndz kwie 15, 2012 13:16

Lery pisze:zku z tym mam pytanie, czy kupując używany błotnik może on być od
Obojętne.Wyjątkiem jest zdaje mi się lewy błotnik,a chodzi o otwór na antenę.W GTI nie ma tego otworu,bo antena jest na dachu :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
Lery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 00:43
Lokalizacja: Nowa Huta

Błotnik do GTI

Post autor: Lery » ndz kwie 15, 2012 16:52

Wielkie dzięki ;)


HARDSTYLE WILL NEVER DIE

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Błotnik do GTI

Post autor: psilos1 » pn kwie 16, 2012 09:29

Zwróć uwagę na miejsce na kierunkowskaz-starsze modele miały kwadratowe ,nowsze owalne jak Mk4 .



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Błotnik do GTI

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 17, 2012 16:23

Lery, błotnik z aukcji ma kwadratowy otwór, więc nie jest z 96 roku, ale taki bedziesz potrzebował, nie kupuj póki nie upewnisz się czy niema korozji pod nakładką, jesli nie ma to jest to wsumie rarytas i kupuj bez wahania, nawet jeśliby kolor sie nie zgadzał to lepiej taki przemalować niż nowy zamiennik często niepasujący. Ale uważaj, niedawno kolega zamówił maskę, przysłali pogiętą, na fotce z aukcji była idealna. A tu niska cena jest podejrzana.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości