uchwyt na kubki a blenda

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: Lampart » pt kwie 06, 2012 20:17

Witam mam małe pytanie-problem. W swoim Golfie popsułem uchwyt na napoje z przodu. Mianowicie- najpierw ułamałem mocowanie blendy z lewej strony a dziś mocowanie z prawej strony. Blenda jest w stanie idealnym pod względem wizualnym jak i technicznych( zaczepy są ok) Jedyne co uległo uszkodzeniu to te uchwyty w które wciska/mocuje sie blendę. Pytanie- jak wymontować blendę z innego uchwytu i wstawić swoją nie uszkadzając mocowań tych małych plastików. Trzeba najpierw wyjąć cały uchwyt z konsoli? Z tego co się rozglądałem na allegro są takie uchwyty ale z marnymi blendami a ja mam idealną i chciałem przekładkę. dziekuje za odpisy


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: wojtas46 » pt kwie 06, 2012 20:29

Jak podniesiesz klapkę to po bokach uchwytu na napoje masz 2 blaszki zatrzaskowe. Musisz je ścisnąć do środka czymś cienkim np.śrubokrętem i wyciągasz jednocześnie cały uchwyt.Żeby zdjąć blendę z uchwytu wyjmujesz 2 bolce mocujące blende do uchwytu , bolce wychodzą na zewnątrz



Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: Lampart » pt kwie 06, 2012 20:32

czyli by zdjąć blendę musze po wyjęciu całego uchwytu odłączyć metalowe bolce od blendy??? bo moja blenda wygląda teraz tak że jest ona a z tyłu niej metalowe bolczyki


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: wojtas46 » pt kwie 06, 2012 21:35

Tak



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: Haki » sob kwie 07, 2012 00:24

Ja u siebie połamałem te zaczepy w które wchodzą owe bolce ,,, ale postanowiłem to naprawić :bajer:
W ruch poszedł wkład od długopisu (pocięty na 2 kawałki o długości ok 1cm) ... wklejony dobrym klejem i tym oto sposobem ... mam sprawną blendę


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: Lampart » sob kwie 07, 2012 08:33

no tak Haki tylko ja nie połamałem blendy tylko uchwyty mocujące te bolce w tym całym stojaku na kubki więc raczej tu nie Haki a Macgyver by sie przydał. :kac: :kac:

edit bylem teraz przy Golfie i kurde nie widzę tego- moja blenda ma z tyłu dwie po bokach blaszki u góry z bolcami i nie wiem jak te bolce się wypina? albo złe coś zrozumiałem. Mam uchwyt na kubki wersje tą nowszą.

http://img19.allegroimg.pl/photos/orygi ... 45893996_1" onclick="window.open(this.href);return false; u mnie ww takiej blendzie są po bokach blaszki.


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

uchwyt na kubki a blenda

Post autor: Haki » sob kwie 07, 2012 13:28

Wkrętakiem je delikatnie doginasz do środka i blenda ( cały uchwyt) wychodzi ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości