lakierowanie blotnika

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

becek83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 06, 2011 19:24

lakierowanie blotnika

Post autor: becek83 » śr kwie 04, 2012 23:26

witam.. wczoraj ktos na parkingu tak cofal ze mi przelecial po przednim blotniku od strony pasazera i drzwiach;/ drzwi sie nie otwieraja;/ sprawca oczywiscie dal dyla.. rano widzac to lekko mnie zatkalo.. pytanie moje takie.. jakie sa koszta polakierowania blotnika na dany kolor? bo bede kupowal nowy tego juz nawet klepac sie nie da;/ drzwi dostaly lekko w miejscu gdzie prawie stykaja sie z blotnikiem... ale i tak trzeba to miejsce wyprostowac i dac do lakiernika... ehhh super mam zajaczka co nie? heh



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

lakierowanie blotnika

Post autor: Haki » śr kwie 04, 2012 23:32

Kolego becek83, http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=451473" onclick="window.open(this.href);return false; poczytaj ten temat

Powiem Ci od siebie i kolegów z forum , którzy znają się lepiej ode mnie na lakierowaniu --- jak masz możliwość to szukaj tylko ORI i w kolorku ( często w małych pieniążkach można znaleźć bardzo ładne elementy ) i jest ich masa ....

Co do lakierowania - to różnie - 350-500 za element + kupno samego elementu pod robotę ... więc wg mnie gra nie warta świeczki :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

becek83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 06, 2011 19:24

lakierowanie blotnika

Post autor: becek83 » śr kwie 04, 2012 23:45

wlasnie siedze na allegro i szukam tak zwanego golfa dawcy... gdzie czesci nie walaja sie po magazynach.. znajde pojade odkrece i bedzie igla:) ale drzwi juz musze dac do lakiernika niestety... sam rant jest zagiety tak ze lakier popekal ;/



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

lakierowanie blotnika

Post autor: Haki » czw kwie 05, 2012 00:30

:bigok: trafiłeś w 10 tkę .... a tak miedzy nami mówiąc --- to popatrz też za tzw gołymi drzwiami w kolorze .... resztę przełożysz sobie od siebie albo lakiernik to zrobi za Ciebie za niewielkie pieniądze ....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości