[mk4] Podłokietnik

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Tomek gd » pt gru 23, 2011 23:14

markus420 pisze:że ktoś ma jakiś patent

kupić ori :bajer: mój jest datowany na 04.99r. u mnie od około 3 lat i takich problemów niemam :popcorn:



Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

[mk4] Podłokietnik

Post autor: zimnylech » sob gru 24, 2011 14:18

przeszly przez moje auta 4 ori i tylko takie polecam nawet jesli sa porysowane bo taki urok ich materialu to sa trwałe


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
layt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob lis 26, 2011 19:13
Lokalizacja: Leszno

[mk4] Podłokietnik

Post autor: layt » śr sty 04, 2012 16:52

po przeczytaniu opinii z tego tematu przymierzam się do zakupu oryg. używki.. moje pytanie.. w większości przypadków materiał podłokietnika jest wytarty i nieciekawie to wygląda.. czy gdybym dał tapicerowi do oprawienia nowym materiałem to byłoby to możliwe ?? nie posiadam podłokietnika więc ciężko jest mi to ocenić..



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Tomek gd » śr sty 04, 2012 19:57

oczywiście, że tak mnie za obicie skórą+nowa gąbka skasował coś około 50zl, tyle że skóra i gąbka były w cenie. Materiał jest mocowany do plastiku za pomocą zszywek tapicerskich, czyli łatwizna dla każdego tapicera. :bigok:



Matifcb
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: czw sty 12, 2012 15:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [mk4] Podłokietnik

Post autor: Matifcb » czw kwie 05, 2012 00:13

Witam od paru dni jestem posiadaczem golfika, jest to pierwsze auto z podlokietnikiem moje - efekt i komfort jazdy jest dla mnie super. Moj podlokietnik ma pewien mankament. Jego czesc ktora sie podnosi ma oderwane czesci zaciski czy tez jakby to nazwac. Poprostu moge zlapac pokrywe podlokietnika bo jest ona luzna. Nie chce kupowac nieoryginalnych bo moj ma material taki jak fotele i kanapa wiec ladniej to sie komponuje. Fakt ze jest on troche juz wytary ale mysle ze jeszcze dlugo by mi posluzyl. Moje pytanie - czy mozna kupic sama gorna czesc ? zeby byly te zaciski ktore by dzialaly ? czy moze jakos samemu mechanizm wymyslec i komus juz pekaly te cypelki? co byscie mi poradzili koledzy ? pozdrawiam was Matifcb !


Bayern ist Meister

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Tomek gd » czw kwie 05, 2012 00:19

jeśli chodzi o zawiasy to:

http://forum.vw-passat.pl/threads/23137 ... ROB-TO-SAM" onclick="window.open(this.href);return false;

jeśli o zapięcie to:

http://www.getem.pl/sklep/towar.1515.ze ... 45b41.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Matifcb
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: czw sty 12, 2012 15:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Matifcb » czw kwie 05, 2012 00:47

wlasnie chodzi o zawiasy zeby mi ta gorna czesc nie latala - zapiecie sie obejdzie nie musi dzialac bylke by mi podlokietnik nie odpadal


Bayern ist Meister

di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

[mk4] Podłokietnik

Post autor: di5turb » sob gru 29, 2012 00:14

Idzie kupić samą łape ze śrubkami w normalnej cenie? W getem widzę tylko komplet a na allegro za zestaw śrubek z łapą gość życzy sobie stówkę...



Matifcb
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: czw sty 12, 2012 15:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Matifcb » sob gru 29, 2012 01:29

ja mialem kontakt z kolesiem z innego forum ktory sam robil metalowe zawiasy ( jezeli masz je wlasnie uszkodzone) montaz jest latwy a placisz jakies 15zl i masz podlokietnik zlozoony ;)


Bayern ist Meister

di5turb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 11, 2012 14:46

[mk4] Podłokietnik

Post autor: di5turb » sob gru 29, 2012 15:30

Nie chodzi mi o zawiasy :) Na lokalnym szrocie mam możliwość kupna podłokietnika w rewelacyjnym stanie za bezcen tyle tylko, że koleś nie ma łapy montażowej ani śrubek - http://allegro.pl/golf-bora-octavia-lap ... 58477.html dokładnie tych części co w linku



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Re: [mk4] Podłokietnik

Post autor: trepson_vlcrew » sob gru 29, 2012 17:12

markus420 pisze:
Chciałem zapytać, czy ktoś z Was ma może zamontowany taki podłokietnik:

http://moto.allegro.pl/podlokietnik-mat" onclick="window.open(this.href);return false; ... 59642.html
lub skórzany:
http://moto.allegro.pl/podlokietnik-gol" onclick="window.open(this.href);return false; ... 59634.html

Jak się sprawuje taki sprzęt?
Używam skórzanego już jakieś 2 lata, owszem materiał, wykonanie zewnętrzne, montaż jest w porządku, jednakże z czasem (około roku) mechanizm który trzyma łokieć wytarł się (jakies badziewne alu coś tam) delikatnie na zębach i wystarczy mała chopa i podłokietnik opada o ząbek lub dwa. Akurat to jest bardzo irytujące. Nie wspomnę o podparciu się na nim bo w tym momencie w ogóle nie trzyma i leci na sam dół. Próbowałem coś z tym robić ale nie przyniosło to rezultatów. Chyba, że ktoś ma jakiś patent na naprawę, to chętnie poczytam o takiej możliwości. Podsumowując płacąc za niego kiedyś około 190zł spodziewałem się czegoś trwalszego. Oczywiście tyczy się to tylko i wyłącznie mojej sztuki, może jest felerna, może coś się przez ten czas zmieniło w procesie produkcji, jednakże wątpię w to bardzo. Ogólnie nie polecam.



mam podobny problem... na poczatku bylo ok a teraz jak wezme go do gory jest ok po zabkach schodzi sam potem blokada i zabki powinny trzymac i powinienem lapka regulowac a mi nie trzymaja w ogole nie lapia i opada na sam dol ;/ nie wiem juz co poradzic na to ;p


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
markus420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Rzeszów

[mk4] Podłokietnik

Post autor: markus420 » sob gru 29, 2012 18:34

theblues888 pisze:nie wiem juz co poradzic na to ;p
kupić ori podłokietnik założyć i cieszyć się bezstresową jazdą. :helm:
Poważnie to nie ma innego wyjścia. Rozłożyłem tą podróbkę, zobaczyłem co jest w środku, zostawiłem to co ewentualnie można zastosować w ori a reszta poszła w kosz. Nic więcej z tym nie zrobisz.



Awatar użytkownika
Wojtek_1986
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: sob sty 17, 2009 12:45
Lokalizacja: z prowincj za miastem
Kontakt:

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Wojtek_1986 » wt lut 26, 2013 22:01

mam pytanie odnośnie podłokietnika w golfie 4. wraz z recaro dostałem skorzany podłokietnik, ktory był zamontowany na "trytrytke" okazało sie ze pochodzi z audi prawdopodobnie z a4 b5, probowałem go zamontowac ale łapa jest dłuższa i nijak pasuje na ori śruby. czy jak zmienie samą łape powinno byc ok? [a tak w skrocie czy ktoś montował podłokietnik z audi a4 b5 do golfa 4??]



Awatar użytkownika
Maciek91x
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 15:34
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

[mk4] Podłokietnik

Post autor: Maciek91x » czw kwie 18, 2013 02:45

Witam, po przeczytaniu tematu nadal mam dylemat. Z racji tego, że większość linków wygasła...
Czy taki podłokietnik posłuży mi trochę? Zależy mi w miarę na wytrzymałości podczas zwykłego użytkowania - nie będę na niego cisnął z niewiadomo jaką siłą.
http://allegro.pl/podlokietnik-golf-4-i ... 23869.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Czyli nikt nie ma ? :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości