Czy tylna belka w GTI różni się od pozostałych wersji?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darioD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 27, 2005 23:19
Lokalizacja: małopolska

Czy tylna belka w GTI różni się od pozostałych wersji?

Post autor: darioD » śr lip 12, 2006 22:32

Witam!
Tak jak w temacie...Czy są różnice w belkach zwykłych a tych z GTI? Pytam ponieważ nie wiem jak zamontować tylni stabilizator...
Uprzejmie proszę o radę czy ktoś wie jak zamontować tylni stabilizator w MK.I...? Tylna belka pochodzi z seryjnego 1.5, rocznik 83' gdzie nie było stabilizatorów.
Jest może na forum jakiś schemat jak zamontować taki stabilizator? Ja szukałem i nie znalazłem...dzięki za pomoc!
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony wt lip 10, 2007 19:33 przez darioD, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » śr lip 12, 2006 23:31

jeżeli Ci to coś da, to mogę jutro postarać się zrobić fotkę jak belka wygląda u mnie, mam oryginalną gti ze stabilizatorem....


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

darioD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 27, 2005 23:19
Lokalizacja: małopolska

Post autor: darioD » śr lip 12, 2006 23:46

micab pisze:jeżeli Ci to coś da, to mogę jutro postarać się zrobić fotkę jak belka wygląda u mnie, mam oryginalną gti ze stabilizatorem....
Byłoby SUPER! :D na pewno bardzo by mi to pomogło! nie wiem jak go zamontować...W sumie moja belka już jest sztywnym elementem sama w sobie... i tak naprawdę to nie mogę zrozumieć co poprawiłby ten stabilizator...no chyba że tajemnica tkwi w sposobie zamontowania... Z góry dzięki i czekam na fotki... :D
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw lip 13, 2006 00:39

Stabilizator na tyle w twoim odczuciu nic nie pomoże, a może jakoś dasz radę odczuć różnice. Co innego ze stabilizatorem na przód. Tu różnica jest niesamowita.



darioD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 27, 2005 23:19
Lokalizacja: małopolska

Post autor: darioD » pt lip 14, 2006 14:28

TAZ pisze:Stabilizator na tyle w twoim odczuciu nic nie pomoże, a może jakoś dasz radę odczuć różnice. Co innego ze stabilizatorem na przód. Tu różnica jest niesamowita.
Właśnie dlatego się tym interesuję...Czy w Gti byly inne belki o innej konstrukcji? Bo w jakimś celu te stabilizatory z tyłu były montowane... Czyżby tylko na sztukę? Zastanawiam się właśnie nad zamontowaniem go styłu, ale jakoś dziwnie nie wiedzę sensu...ale jednak niemieccy inżynierowie widzieli...hmmm Z przodu mam już zamontowany stabilizator.
Czekam na fotki od kolegi, może się wtedy coś wyjaśni...;-)
Pozdro!



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt lip 14, 2006 18:37

przepraszam że z fotkami się przedłuża, ale auto stoi u blacharza i w tym główny problem, nie mam czasu podjechać, a jak już mam wolne to firma zamknięta....jutro sobota, więc jak zdążę to rano podjadę i wrzuce foty....
ale coś ten stabi musi dawać, bo nie tylko VW stosował takie rozwiązania przy tylnej belce sztywnej ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

fef_all
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 12, 2006 14:20
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: fef_all » sob lip 15, 2006 13:31

jak masz stabilizator z mocowaniami do belki kompletny to go zamontój,jeśli masz też i sprzodu
według mnie to dużo daje :okej:



Awatar użytkownika
kimon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: pt lis 10, 2006 21:08
Lokalizacja: WZ // Łomianki

Post autor: kimon » wt lip 10, 2007 19:17

z tylu sama belka jest juz stabilizatorem


Masz problem z komputerem, szukasz Vag'a odezwij się cos poradzimy
auta aktualne:
Passat b3 1.9 TDI, Golf 2 1.6 TDi
posiadane: *Passat b4 1.9TDI*Passat b3 2.8 VR6*Passat b3 2.0 *Passat b2 1.6 D*Golf 2 1.6TD*

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości