wybierak mk3 z tdi do benzyny?

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nicechar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob cze 25, 2011 21:09
Lokalizacja: Biały100k

wybierak mk3 z tdi do benzyny?

Post autor: nicechar » pn mar 05, 2012 15:34

Witam, potrzebuje szybkiej odpowiedzi od kumatych wiem że te dwie rzeczy różnią się od siebie ale jest może możliwość zainstalowania kaset biegów z golfa 4 do golfa 3 ?? musze kupić sobie taką rzecz do mojego mk3 i jeden gość upiera się że on ma w golfie mk3 ma kasete z mk4 czy jest to mozliwe ?? POZDRAWIAM

Hej poszperałem na allegro i chyba wychodzi na to że w golfach 3 z silnikami benzynowymi były wybieraki z jednym wałkiemObrazek łączącym skrzynie z lewarkiem a w golfach z silnikami TDi były jakies 2 giętkie przewody
Obrazek (wybieraki) czy tak?? z te z giętkimi mogą
pasować do skrzyni gdzie był ten jeden wałek "sztywny" mam nadzieje ze mnie rozumiecie



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: wybierak mk3 z tdi do benzyny?

Post autor: Borys » wt mar 06, 2012 14:10

nicechar pisze:Witam, potrzebuje szybkiej odpowiedzi od kumatych wiem że te dwie rzeczy różnią się od siebie ale jest może możliwość zainstalowania kaset biegów z golfa 4 do golfa 3 ?? musze kupić sobie taką rzecz do mojego mk3 i jeden gość upiera się że on ma w golfie mk3 ma kasete z mk4 czy jest to mozliwe ?? POZDRAWIAM

Hej poszperałem na allegro i chyba wychodzi na to że w golfach 3 z silnikami benzynowymi były wybieraki z jednym wałkiemObrazek łączącym skrzynie z lewarkiem a w golfach z silnikami TDi były jakies 2 giętkie przewody
Obrazek (wybieraki) czy tak?? z te z giętkimi mogą
pasować do skrzyni gdzie był ten jeden wałek "sztywny" mam nadzieje ze mnie rozumiecie

idzie załozyc linki biegów z MKIV do MKIII ale pod warunkiem ze twoja skrzynia biegów jest sterowana linkami a nie cięgnami, napisz jak masz sterowane sprzęgło, czy na linkę czy hydraulicznie.
jesli na linkę to nie załozysz linek biegów od MKIV jak hydraulicznie to po paru modach idzie załozyc .



Awatar użytkownika
nicechar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob cze 25, 2011 21:09
Lokalizacja: Biały100k

wybierak mk3 z tdi do benzyny?

Post autor: nicechar » śr mar 07, 2012 12:27

szczerze mówiąc to nie wiem jakie tam sprzęgło silnik 1.8 AAM (75 koni) samochód jest teraz na wsi pod dachem ( bo to cabrio ) dlatego nawet nie mam jak zajrzeć i porównać... Dzięki za odp



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: wybierak mk3 z tdi do benzyny?

Post autor: Borys » czw mar 08, 2012 09:00

nicechar pisze:szczerze mówiąc to nie wiem jakie tam sprzęgło silnik 1.8 AAM (75 koni) samochód jest teraz na wsi pod dachem ( bo to cabrio ) dlatego nawet nie mam jak zajrzeć i porównać... Dzięki za odp

no to skoro to aam to nie da sie zalozyc linek biegów z MKIV.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości